Laste joonistusvõistlus "Minu kingitus Eestile"

Omniva on üks vähestest ettevõtetest, kellel on õnn suurel juubelil pidutseda koos Eesti Vabariigiga. Selle tähistamiseks anname välja EV100-le pühendatud postmargikomplekti.

Kas oled leidnud end olukorrast, kui pea on tühi ja pole mitte ühtegi head ideed, mida tuleval õhtul sünnipäevalapsele kinkida? Aastal 2018 on aga väärikasse ikka jõudmas väga tähtis sünnipäevalaps – Eesti Vabariik. Selleks, et kingitus sünnipäevalapsele pettumust ei valmistaks, oleme otsustanud usaldada selle kõige andekamatesse kätesse – Eesti lastele.
Just laste, ERR Lastejaama, EV100 ja Omniva koostöös kingime Eesti Vabariigile mälestuse tähtsast sündmusest – postmargikomplekti „Minu kingitus Eestile“.
Välja valitakse 3 võidutööd, mis hakkavad ehtima päris ehtsaid Eesti postmarke! Osalema on oodatud kõik lapsed vanuses kuni 16 aastat. Võistlusel hoiavad silma peal ETV2 Lastetoa tegelased Lennart ja Timmu.
Alusta joonistamist siit – omniva.ee/minukingitus
Värskeid ideid ja teravaid pliiatseid!
#EV100
#Omniva100

Ootame laste töid kuni 01.05.2018. Võidutööd selguvad publiku ja žürii koostöös 01.06.2018 Margid ilmuvad avalikkuse ette 01.09.2018.

Vajame tublisid Eesti lapsi, kes haaraksid pliiatsid ja aitaksid meil kingituse ellu viia!

Algataja

Omniva