Lastega mängima

Projekti eesmärgiks on lapse tervikliku arengu väärtustamine läbi mängu, mängu kaudu õppimine ja erinevate elukutsete tutvustamine koostöös täiskasvanuga.

Kuna meie ühenduse missiooniks on koostöös alushariduse osapooltega aidata kaasa kvaliteetse alushariduse tagamisele lasteaedades läbi teavitustöö, koolituste ja võrgustiku kujundamise, siis ongi oluline, et erinevad tuntud ja vähemtuntud inimesed saaksid veeta mõned tunnid mängides lastega.

Sa võid saada kelleks tahes! Just seda tahavad lapsed kuulda ning see paneb nende silmad särama. Lapsed on meie järeltulev põlvkond, meie ühiskonna tulevik ning kui me soovime Eestis midagi ära teha, algavad muutused just lasteaiast ja sealse kvaliteetse alushariduse tagamisest. Laste meeletu fantaasia, siiras rõõm ning särtsakas energia on ühed vähesed positiivsed küljed, mida lasteaias näha saab. Inimene, kes lasteaeda külastab, saab ühest küljest puhkust oma argipäeva tööst, kuid ka energiat sellest, et jagades lastega oma tööd ning selle keerdkäike, annab see väikesele mudilasele võimaluse ka ise tulevikus seda sama tööd tegema hakata. Unistagem suurelt!

23.03 üleskutse kõikidesse Eesti lasteaedadesse projektist osa võtma, 01.04 osalevate lasteaedade arv teada ning projekt läheb käima!

Võtame ühendust kõikide Eestimaa lasteaedadega ja kirjeldame projekti. Osalevad LA registreerivad end ning seejärel kutsuvad nad oma vanemaid üles leidma huvitava töökohaga inimesi.

Algataja

Kristel Kiisk

Millega tegeleb EAÜ ehk Eesti Alushariduse Ühendus. Meie visioon on tagada kvaliteetne alusharidus kõikides Eesti lasteaedades.  Missioon on koostöös alushariduse osapooltega aidata kaasa kvaliteetse alushariduse tagamisele lasteaedades läbi teavitustöö, koolituste ja võrgustiku kujundamise. 

Märksõnad