Lastekaitsepäeval tasuta töötoad Maarja-Magdaleena Gildis

EV100 sünnipäevakingitusena korraldame Lastekaitsepäeval 01.06.2018 tasuta töötoad Pärnu linna vähekindlustatud ja lasterikaste perede lastele.

Kogupereüritus
EST

Planeerime kutsuda Maarja-Magdaleena Gildi ärklisaali 25 - 30 last koos vanematega, et korraldada tegus ja meeleolukas päev, kus töötoas osalejad valmistatavad EV100 logoga rinnamärke endale ja teistele kinkimiseks. Üritust kajastatakse sündmusena https://www.ev100.ee/et/programm kodulehel, Maarja-Magdaleena Gildi kodulehel ja sotsiaalmeedias.

Soovime kinkida lastele meeleoluka päeva, mille eesmärgiks on heategevus ja seeläbi tutvustada lastele
Eesti Vabariigi 100 sünnipäeva aastat. Samuti tutvustada Maarja-Magdaleena Gildi maja mille eesmärgiks on unustuse hõlma jäävate käsitöö oskuste taas propageerimine. Tuletame meelde praktilisi oskusi meie igapäevasest elust ka humoorikas võtmes ja hoiame seeläbi püsivana kogukonna huvi loometöö väärtustamise vastu.  

Korraldaja

MTÜ Maarja-Magdaleena Gild

Maarja-Magdaleena Gild on avatud loome- ja kultuurikeskus, mis ühendab endas Pärnu kunstnikke ja käsitöömeistreid, kelle käe all valmib hea eesti käsitöö ning hingega tehtud tarbekunst. Asume Pärnu südalinnas, Uus tn 5.