Laul kingib klaveri

Tartu linn saab suurepärase kontsertklaveriga "Estonia 225" varustatud kontserdi- ja salvestuspaiga.

Valmis!
Valmis!

25.03.2018 Toimub Tartu Ülikooli-Jaani kirikus pidulik kontsert-aktus mille käigus  ettevõtja, muusik Indrek Laul, kes on ka vastloodud SA EELK Toetusfond nõukogu esimees, kingib Tartu Ülikooli-Jaani kirikule kontsertklaveri "Estonia 225".

Estonia klaverivabriku omanik ja muusik Indrek Laul soovib ühiskonnale tagasi anda ja rikastada muusikamaailma uue klaveriga varustatud kontserdipaigaga.

Tartu Ülikooli-Jaani kirik on üks Lõuna-Eesti kultuuri- ja vaimukeskusi. Kirik on köetud, seal on suurepärane autentne akustika. "Estonia 225" on korralik kontsertklaver, millel on võimalik esitada imelist loomingut nii kogenud muusikutel kui ka nendel, kes kogemusi alles koguvad. Tartu Ülikooli-Jaani kiriku võimalus kontserdi- ja salvestuspaigana kasvab veelgi ja sellisena on see kingitus tervele Eestile.

Tulge kontserdile!

Algataja

Sihtasutus EELK Toetusfond

Eesti Evangeelne Luterlik Kirik (EELK) panustab Eesti kultuuri ja väärtuste hoidmisse. Sihtasutuse põhieesmärgiks on abi osutamine EELK, lisafinantseerimine ning mitterahaline abi vastavalt kiriku vajadusele ja kiriku juhtkonna poolt ülesseatud prioriteetidele. EELK Toetusfond loob tingimused EELK majandusliku olukorra paranemiseks, et kirikukellad ikka lööks, et küünlad põleks, et jõulud jääks.