Lavastus "BB ilmub öösel"

Von Krahli Teatri ja Tartu Uus Teatri lavastus teatrisarjas "Sajandi lugu", mille toimumisaeg on aastad 1940-1950. NB! Etenduse piletid on välja müüdud.

Von Krahli Teatri ja Tartu Uue Teatri koostöös valminud lavastus Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ja teatrisarja “Sajandi lugu” raames

Me teame, kuidas eestlane näeb 1940. aastaid, reetmiste ja sõdade kümnendit. Kuidas näeb seda aga Euroopa intellektuaal, kes põgeneb natside eest? Kuidas näeb seda eesti päritolu Soome kirjanik, kommunistist mõisaproua? Kuidas see kõik saab samal ajal juhtuda? Kellega veetsid 1940. aasta jaaniöö sina? Lavastus põhineb Mati Undi romaanil “Brecht ilmub öösel” ning dokumentaalmaterjalidel.

Tähelepanu! Etenduse alguspaik asub kahes kohas, kas Tallinn või Tartu. Etenduse alguspaik on rongi väljumine Tallinnast, Balti jaamast kell 17:30 ja Tartu raudtejaamast kell 17:00. Palume mitte hilineda, kuna rong ei oota!

Etendus toimub rongis, õues ja Tapa raudteejaama hoones ning sisaldab Tallinn-Tapa-Tallinn või Tartu-Tapa-Tartu rongisõitu. Väljumisel Tallinnast on etenduse alguspunkt Balti jaam, väljumisel Tartust on alguspunkt Tartu vaksal. Mõlemasse jõutakse lõpuks ka tagasi.

Toetajad: Kultuuriministeerium, Elron, Tartu linn, Tapa Vallavalitsus, Cramo, Dr. Hauschka

Korraldaja

Eesti Etendusasutuste Liit

Märksõnad: