Linnuvaatluspäev Vihasoos

Linnud on osa meie Eestimaast, kes vajavad hoidmist ja loodushoid vajab teadvustamist. EV100 annab võimaluse meile oma üritusega tutvustada Eesti linde ja panustad Eesti loodushoidu.

Kogupereüritus
EST

Eru lahe Rannarahva Seltsi eestvedamisel on Vihasoo külas Eru lahe kaldal suurepärane linnuvaatlustorn. Selle valmimisse on aidanud kaasa seltsil liikmed ja Kuusalu vald ning firma Nordic Houses KT OÜ. Sellel aastal on Eru lahe Rannarahva Seltsi eestvedamisel ja Kuusalu vallavalitsuse ja Nordic Houses KT OÜ toetusel linnuvaatlustornis üles seatud loodusfotode püsinäitus.  

Eru lahe Rannarahva Selts ja Nordic Houses KT OÜ  kutsuvad kõiki loodushuvilisi 6. oktoobril Vihasoo linnuvaatlustorni, kus toimub linnupiltide väljapaneku tutvustus ning vaatlused linnutornis.

Linnuvaatlused jätkuvad retkel ümber Pärispea poolsaare oma auto või meie mikrobussiga.

Osalemine on kõigile tasuta.

Info tel 5691 7494, linda.metsaorg@mail.ee või tel 602 5300, sandra@houses.ee.

Korraldaja

Eru lahe Rannarahva Selts

Seltsi eesmärk on kaasata Lahemaa rahvuspargi territooriumil, peamiselt Eru lahe ümber asuvate külade inimesi piirkonna looduskeskkonna ja kultuuripärandi säilitamisse ja tutvustamisse. Selts korraldab Eru lahe ümbruse külade inimestele ja nendega koostöös ühisüritusi ja projekte, mis toetavad seltsi eesmärkide saavutamist.