Loodushoiu ja Turismi Instituudi 80. aastapäeva tähistamine

Tähistame Loodushoiu ja Turismi Instituudi asutamise 80.-ndat aastapäeva õpperetkede, töötubade, koolituste, seminaride ja konverentside sarjaga.

2018. aastal möödub 80 aastat Loodushoiu ja Turismi Instituudi asutamisest. Turismi arengu ja loodushoiu käsitlemine ühtse tervikuna ja vastavate tegevuste ühendamine riikliku institutsiooni alla oli omas ajas eesrindlik kogu Euroopa kontekstis. Tänapäeval rakendatakse jätkusuutliku arengu põhimõtteid turismisektoris kõikjal maailmas, Eesti pole erand.

1998. aastal tähistas Eesti Ökoturismi Ühendus konverentsiga Loodushoiu ja Turismi Instituudi 60.-ndat aastapäeva. 80.-aastapäeva tähistamiseks kutsutakse koostööle turismiettevõtteid, loodusgiide, erinevaid loodushoiu ja/või turismiga tegelevaid asutusi, ühendusi ja huvilisi inimesi. Koostöös korraldatakse seeria mitmesuguseid sündmusi: õpperetki, töötube, koolitusi, seminare ja konverentse. Eesmärgiks on toetada loodushoidlikku mõtteviisi ja teadvustada vastutustundliku turismi kui loodusväärtuste säilitamise tööriista.

Algataja

Aivar Ruukel

Kaasalööjad
Kasutaja Priit Adler pilt
Priit Adler
Kasutaja Peep Tobreluts pilt
Peep Tobreluts
Kasutaja Maarika Toomel pilt
Maarika Toomel
Kasutaja Tarmo Pilving pilt
Tarmo Pilving
Kasutaja Heli Tooman pilt
Heli Tooman