Loome koos perekeskse intensiivraviüksuse enneaegsetele vastsündinutele!

T-Puhtax OÜ toetab Tallinna Lastehaigla Toetusfondi uut projekti, millega kogutakse toetust II astme perekeskse intensiivraviüksuse loomiseks sügavalt enneaegsetele vastsündinutele koos vanematega.

T-Puhtax OÜ toodab Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks puhastusvahendite sarja „Koduhooldussari“, mis sisaldab kuut innovaatilist puhastusvahendit. Iga koduhooldussarja kompekti ostu pealt annetame 1 euro Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. 
Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer: „Uuest aastast tegeleme uue projektiga, millega teeme algust 25. dets ETVs toimuvas saates „Jõulutunnel“. Nimelt kogume toetust II ASTME PEREKESKSE INTENSIIVRAVI ÜKSUSE LOOMISEKS SÜGAVALT ENNEAEGSETELE VASTSÜNDINUTELE JA VANEMATELE. Emad on Tallinna Lastehaiglas 24/7 laste juures olnud alates haigla asutamisest 1979. a. See oli tollel ajal erandlik üle maailma. Dr Levin viis selle idee maailma ning on idee poolest väga kuulus väljaspool Eestit. 1990ndatel aastatel tehti lastehaiglas isadele „uks lahti“, täna on külastamine 24/7. Viimased 10–15 aastat on vastsündinute ravis uus filosoofia – perekeskne ravi. Koos on nii ema kui ka isa, kuid seni polnud nad lapsega ühes ruumis. Pere kaasamine algusest peale annab ravis ja arengus paremad tulemused, ka vähendab tulevikus depressiooni teket. Täna kaasatakse emad raviprotsessi, kuid nad ei saa olla laspe juures kogu aeg; intensiivravipalatis on koos mitu last ja puudub privaatsus; puudub võimalus isasid lapse ja ema juures majutada.“

Algataja

T-Puhtax OÜ