Lotte lasteaed kingib Eestile 100 liitrit verd

Tsitaat verekeskuse kodulehelt: „Kui Sind on õnnistatud hea tervisega, siis tee kingitus neile, kel seda pole – loovuta verd.“ Just seda otsustasidki Lotte lasteaia õpetajad ja vanemad teha.

Valmis!
Valmis!

Oleme oma lasteaias lastele palju rääkinud heategudest ja püüame neid ikka jõudu mööda ise teha. Vere annetamine on hea võimalus olla lastele eeskujuks ning ühtlasi on see sobilik ja väga kasulik kingitus Eestile. Nii otsustasidki Lotte lasteaia õpetajad verd annetada. Esimene ühine käik verekeskusesse võeti ette 10.10.2017, eesmärgi soovime täita hiljemalt 1.01.2020. Loodame, et ka meie vahvad vanemad ja teised sõbrad/toetajad tulevad meile appi, sest just üheskoos on see eesmärk saavutatav. TÜ Kliinikumi Verekeskuses leiab iga toetaja „Lotte lasteaed kingib Eestile 100 liitrit verd“ registreerimislehe, kuhu saab oma annetuse kirja panna.

Tule doonoriks, kui oled:
- Terve, puhanud ja söönud
- Kehakaaluga üle 50 kg
- 18–60aastane
Vaata lisaks ka: https://www.kliinikum.ee/verekeskus/doonorile

Ootame kõiki verd loovutama. TÜ Kliinikumi Verekeskuses leiab iga toetaja „Lotte lasteaed kingib Eestile 100 liitrit verd“ registreerimislehe, kuhu saab oma annetuse kirja panna.

Algataja

Tartu Lasteaed Lotte

 
Kaasalööjad
Kasutaja Elina Vihtol pilt
Elina Vihtol
Kasutaja Ele Adamson pilt
Ele Adamson
Kasutaja Rene Vähi pilt
Rene Vähi