Ludwig van Beethoveni Ülestõusmispüha Festival – Trio Hemeīs & Virgo Veldi

“Ludwig van Beethoveni Ülestõusmispüha Festivali” raames Trio Hemeīs ja Virgo Veldi kammermuusika kontsert koostöös Eesti Suursaatkonnaga Poolas, pühendatud EV100 aastapäevale.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Trio Hemeīs, koosseisus S. Kuulmann, R. Taal, A. Lend, ja Virgo Veldi esituses kõlab Eesti helilooja Tatjana Kozlova uudisteos "Longing for Darkness", spetsiaalselt kirjutatud EV100 kontserdi puhul ning ka W. Żeleński Klaveritrio Es-dur op. 22, P. Uusberg “Öömaastikud” saksofonile ja klaverile ja
A. Dvořak Klaveritrio nr. 4, e-moll, op.90 “ Dumky”. See on PLMF muusikute EV100 väliskontsertide sarja teine kontsert.

Korraldaja

Muusikute fond PLMF

MUUSIKUTE FOND PLMF on ellukutsutud ooperilaulja Pille Lille eestvedamisel 2003. aastal missiooniga toetada igakülgselt andekaid muusikuid nende professionaalsete oskuste edasiarendamisel sh pakkudes neile täiendõppe- ja esinemisvõimalusi nii kodu kui välismaa lavadel. PLMF arendab mitmekülgselt piirideülest koostööd kuuludes Rahvusvahelise Artistide Manageride Assotsiatsiooni (IAMA), Euroopa Festivalide Assotsiatsiooni (EFA) ning Rahvusvahelise Etenduskunstide Liidu (ISPA) ridadesse. PLMF on samuti Põhja- ja Baltimaade Festivalide Platvormi (NBFP) asutajaliige ja eestvedaja.

Märksõnad: