Lühi animatsioonifilm "ESTonian stones"

Eriliste vajadustega lapsed ja nende vanemad ühingust „Eriline Maailm” loovad lühikest animatsiooni filmi Eestist.

Valmis!
Valmis!

Creative Space studio (OÜ Multiklass) ja MTÜ Eriline Maailm üheskoos osalevad projektis, mille eesmärk on luua EV100-le pühendatud animatsiooni filmi.
Eriline Maailm toetab väheste võimalustega lapsi ning nende peresid. Creative Space studio pakub nutikat vaba aja veetmise võimalust animatsiooni alusel lastele ja täiskasvanutele.
Meie ühingud on koostöös alates aastast 2017. Anname võimalust eriliste vajadustega lastele rakendada ennast sellises kunsti valdkonnas nagu animatsioon.

EV100 sünnipäeva puhul me otsustasime luua multifilmi meie kallisest riigist. Tööprotsessis kõik meie projekti osalejad pidit meenutama või välja uurima fakte erinevatedest valdkondadaest, mis on seotud Eestimaaga. Meie rääkisime nii ajaloost, kui kirjandusest, pidudest ja geograafilistest omadustest, loodusest ja teadusest ning inimestest, kes elavad meie riigis.
Stsenaarium, tegelased, dekoratsioonid – kõik on laste poolt loodud. Animatsiooni filmimise protsess ei ole alati lihtne, eriti väheste võimalustega lastele, kuid vanemad on alati abivalmis ja samuti on protsessit väga huvitatud.
Täna oleme valmis esitada meie animatsioonifilm.

Oktoober 2017. a. - start kuni Jaanuar 2018. a. - production Jaanuar ja Veebruar 2018. a. - postproduction

Algataja

Creative Space (Multiklass OÜ)

Creative Space studio pakub nutikat vaba aja veetmise võimalust animatsiooni alusel lastele ja täiskasvanutele. Creative Space studio предлагает услугу умного досуга на основе анимации (мультипликации) для детей и взрослых.