Luulekogu „Armastuse read“

Kreet Rosin-Pindmaa luulekogu „Armastuse read“, milles mitmed luuletused on Eestimaast ja Maarjamaa loodusest, on pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale.

Valmis!
Valmis!

Nende kaante vahel on Kreet Rosin-Pindmaa luuleread armastusest ja elust, mille eesmärgiks on toetada Eestimaad ja siin elavaid inimesi nende kulgemise teel osapoolte kõrgeimaks hüvanguks armastuse ja üha avarduva teadlikkusega. Kuna Kreet armastab Eestimaad ja on lummatud kodumaa loodusest, on mitmed read pühendatud just Eestimaale. Kreet usub, et armastus päästab maailma ning suudab muuta ka elu Maarjamaal senisest veelgi harmoonilisemaks.

Kuigi Kreet, kes on pühendanud oma elu inimeste aitamisele terapeudina, on viimase kümne aasta jooksul kirja pannud üle saja luuletuse, ei nimeta ta end luuletajaks ega võrdle end oma kaugete sugulaste Lydia Koidula, Johann Voldemar Jannseni ega ka oma lemmikluuletajate Doris Kareva ja Artur Alliksaarega. Luuletused „Kallis Eestimaa“, „Aasta Eestimaal“ ja „Maarjamaa loodus“ on pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale.

Luulekogu tuleb trükikojast novembri alguses.

Algataja

Kreet Rosin-Pindmaa