Maa tuleb täita lastega!

Laul „Maa tuleb täita lastega“ on igas mõttes sümboolne – meenutades meile laulvat revolutsiooni, tänu millele saame suurt sünnipäeva pidada ja samas mõelda ka juba 200. sünnipäevale.

Armastatud lauljad Toomas Lunge, Lenna Kuurmaa, Ivo Linna, Birgit Sarrap, Ruslan Trochynskyi, Hele Kõrve, Genka, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Stig Rästa, Liisi Koikson ja laulustuudio Laulupesa lapsed koostöös mittetulundusühinguga Eesti Sündimusuuringud kingivad Eestile 100. juubeliks ansambli Justament populaarseks lauldud loo „Maa tuleb täita lastega“ uue seade ja muusikavideo.
30 aastat tagasi kõigi südamed võitnud laul sümboliseerib aega, mil Eestis sündis piisavalt palju lapsi, keskmiselt rohkem kui kaks last naise kohta. Praegu on need lapsed ise parimas pereloomise vanuses ja oleks tore, kui neilgi sünniks omakorda palju järeltulijaid. Nii saab Eesti tähistada sama väärikalt ka enda 200. juubelit. Kõik osalenud loodavad, et armastatud laul aitab suurendada laste tähtsust ühiskonnas ning soodustada laste juurdesündimist ja Eesti rahva kestmajäämist. Armastavasse perre mahub alati üks laps rohkem.
Sõnad: Hando Runnel
Originaalversiooni muusika: Vello Toomemets
Uusversiooni seade ja heliproduktsioon: Romet Pott, Downtown Stuudiod
Produtseerija: Loovagentuur Newton

Levitage seda laulu, et selle sõnum jõuaks võimalikut paljudeni. Laulge selle laulu refrääni koos oma lastega ja saatke videod laulmisest meile aadressile info@lapsonkingitus.ee.

Algataja

Eesti Sündimusuuringud MTÜ