Majandusõpik gümnaasiumile

EV juubeliaastal ilmub uus majandusõpik, mille abil saavad targemaks Eesti koolinoored, aga miks mitte ka kooli juba lõpetanud inimesed. Targad kodanikud on Eesti peamine taastuv ressurss.

Junior Achievement Eesti, SEB ja EBS koostöös mitmete teiste edukate Eesti ettevõtetega pühendavad oma 2018. aastal ilmuva majandusõpiku Eesti Vabariigi 100. aastapäevale. Õpiku abil saavad majanduse algteadmisi omandada noored üle terve Eesti. Teadmiste omandamise muudavad huvitavamaks ja elulisemaks lood meie edukate ettevõtete tegemistest. Majandusteadmised aitavad teha paremaid igapäevaelu otsuseid, mõista meie ümber toimuvat ning planeerida oma tulevikku. Targad kodanikud on meie isamaa peamine taastuv ressurss ning iga selle ressursi hoidmiseks ja suurendamiseks kulutatud euro toob nii inimesele endale kui ka riigile tuhandekordset tulu.

Märts 2018 - õpiku tekst on valmis Aprill 2018 - keelekorrektuur ja toimetamine Mai 2018 - kujundamine Juuni 2018 - õpik läheb trükki August 2018 - õpik alustab teed koolidesse

Iga rahaline toetus on õpiku väljaandmisel abiks.

Algataja

SA Junior Achievment Eesti

SA Junior Achievement Eesti on mittetulundusorganisatsioon, mis alates 1992. aastast pakub Eesti üldhariduskoolidele ja kutseharidusele majandus- ja ettevõtlusõpet. JA Eesti programmide järgi õpivad noored üle kogu Eesti alates esimesest klassist kuni gümnaasiumi lõpuni. Kõige enam tuntakse JA Eestit õpilasfirma programmi ning töövarjupäev järgi, kuid need on vaid kaks meie enam kui kümnest õppeprogrammist. JA Eesti korraldab Eesti majandusolümpiaadi, õpilasfirmade laatu, rahvusvahelisi konverentse ja palju muud. Meie õpilasfirmad on Eestit väga edukalt esindanud Euroopa võistlustelt, kust kolm korda on tuldud koju võiduga ning kokku on auhinnalisi kohti saadud lausa seitsmel korral.