Maria Teiverlauri lasteluuleraamatu Minu kodumaa esitlus Viljandi Linnaraamatukogus

Luuleraamat „Minu kodumaa" on kingitus Eesti Vabariigile 100. sünnipäeva puhul. Esitlus toimub neljapäeval, 27. septembril kell 17.15 Viljandi Linnaraamatukogu Linnagaleriis.

EST

„Minu kodumaa" on lasteluuleraamat Eestimaast ja eesti rahvakultuurist. Raamatus on üle 70 luuletuse, mille teemadeks on Eesti sümboolika, rahvuseepose kangelased, legendid, erinevad Eestimaa paigad, Eesti toidud, traditsioonid, tähtpäevad ja kombed.

Iga luuletuse järel on täiendavat teavet selles käsitletud teema kohta. See aitab õpetajal, lapsevanemal ja lapsel värvikamalt lahti mõtestada Eestiga seonduvat ja selles raamatus leiduvaid värsiridu.

Luuletuste ja nendele järgnevate selgitavate tekstide autor on psühholoog ja õppejõud Maria Teiverlaur. Raamatu on illustreerinud tunnustatud Eesti kunstnik Ülle Meister.

Korraldaja

Viljandi Linnaraamatukogu

Toetame süsteemselt ja järjepidevalt eesti keele ja kultuuri säilimist, lugemisharjumuste kujundamist, elukestvat õpet ja enesetäiendamist. Pakume külastajatele sõbralikku ja kaasaegsete lahendustega keskkonda.