Marianne Jõgi installatsioon London Art Night festivalil

London Art Night on Londoni suurim tasuta kaasaegse kunsti üritus. Festivali käigus näidatakse erinevaid spetsiaalselt festivali jaoks tellitud kunstiprojekte üle terve linna. 

Kogupereüritus
EST ENG

'Interauraalne kontuur I' on intiimne arhitektuurne installatsioon, akustiliselt aktiivne keskkond, mille matemaatiline struktuur soodustab lõõgastumist, heaolu ja uute teadmiste omandamist. Üritus pakub isesugust tunnetuslikku kogemust, mis toetub neuroteaduslikele uuringutele ja kunstnik Marianne Jõgi muusikateooria, skulptuuri- ja inseneritaustale. Installatsiooni 'Interauraalne kontuur I' saadab helilooja Ülo Kriguli heliteos 'Vesi ise', mis seob omavahel meditatsiooni ja kontsertmuusikat. Viidates meie sisemiste ja välimiste vibratsioonide vahelisele seosele, kutsub projekt osalejaid mõtisklema psühholoogilise ja füüsilise, isikliku ja ümbritseva vastastikmõjude üle, mis kokkuvõttes säilitavad meie tervisliku maise eluviisi.

 

Sessioon algab igal täistunnil laupäeval 20:00–1:00 ja pühapäeval 11:00–16:00 (sessiooni pikkus 50 minutit)

Nõutud eelregistreerimine laupäevaks siit ja pühapäevaks siit. Jooksvalt liitumine sõltub vabadest kohtadest.

Korraldaja

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus/Estonian Contemporary Art Development Center

The Estonian Contemporary Art Development Center (ECADC) is a nonprofit foundation focused both on fostering international exposure for artists from Estonia and on developing the contemporary art scene in Estonia. Functioning as an umbrella organization for Estonian partner institutions, the center is creating strategic international partnerships in the field of contemporary art.