Mastery Koolitus ja Eesti lennufirma Nordica kingitus - Positiivne tervitus

Mastery Koolitus ja Eesti lennufirma Nordica kingivad EV100 puhul kõigile Eesti Vabariigi 100. juubelipäeval ehk 24.veebruaril Nordica lennuga Eestisse saabujatele ühe Eesti tarkusetera

Eesti ei ole küll pindalalt suur, kuid on vaimult suur. Heade mõtetega Eestisse!

Oleme kokku kogunud toetavaid ja vaimuvärskendavaid eestlaste vanasõnu ning meie inimeste mõtteterasid. Peale edasiviivate vanasõnade pakume tarku mõtteid nii meie presidentidelt, kirjanikelt, teadlastelt, paljudelt headelt inimestelt. Nüüd on võimalus tutvustada eestlaste tarkusi ka meie külalistele. Tarkuserullikesed on eesti ja inglise keeles (sest Vabariigi sünnipäeval saabuvad Eestisse nii meie oma inimesed kui kallid külalised kaugemalt) ning autorite juures on selgitus, kes nad Eestile on. Nii saab igaüks seda tarkusetera veel kaua endaga kaasas kanda, kaaslastega jagada ning eestlaste tarkuste üle mõtiskleda!

Positiivne mõtteviis on hea elu aluseks! Tere tulemast 100 aastasesse vabasse Eestisse, Head Inimesed! Rõõmustagem koos, Eesti Vabariik 100!

Kõikidel Nordica lennuga 24.veebruaril Tallinna saabujatele jagavad Eesti lennufirma Nordica koostöös koolitusfirma Mastery Koolitusega Eesti tarkuseterasid. Kõikidel 24.veebruari Nordica saabuvatel lendudel.

Algataja

Mastery Koolitus OÜ

Mastery Koolituse missiooniks on luua oma igapäevategevustes väärtust enda sees ja enda ümber. Hea sõna on alati loomiseks vajalik, see innustab ja annab tahet. Meist kõigist sõltub, kuidas läheb teistel inimestel, me vastutame teineteise eest hoolimise kaudu. See teadmine on igasuguse koostöö alus. Oleme kogunud häid mõtteid, tarkuseterasid, mis toetavad head edasiliikumist, aitavad tuletada meelde väärtuseid, mis on meid siiani kandnud ja kannavad ka edaspidi.

Märksõnad