„Meie ühistu tamm“ iga kortermaja õuele

Soovime Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks saada kokku sada korteriühistut, kes on otsustanud oma hoovi tammega ehtida. Oma tamm on iga korteriühistu ehe!

Tamm on tugevuse ja kestvuse sümbol ja meie kultuuris olulise tähtsusega. Seetõttu otsustati Eesti Vabariigi 100 aasta juubeliks rajada üle Eesti saja tamme parke. Oleks tore, kui ka Eesti koduõuedes sirguksid need väärikad, kaunid ja tugevad puud – sest just niisama väärikas, tugev ja kaunis on Eesti kodu. Kutsume kõiki ühistuid kasvatama „Meie ühistu tamme“ koos oma majarahvaga ja koos lastega, sest vaid nii saame tagada, et meie ühiselt loodud keskkonda hoiaksid ka järeltulevad põlved. Soovime Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks saada kokku sada korteriühistut, kes on otsustanud oma hoovi tammega ehtida. Oma tamm on iga korteriühistu ehe!

Ootame kõiki korteriühistuid aadressil ekyl@ekyl.ee teada andma, kui olete istutanud või plaanite istutada maja juurde oma ühistu tamme. Vaata, kas Sinu ühistu on juba projektiga liitunud! 

Ka on kõik ühistud oodatud teada andma oma õuel juba kasvavatest väärikatest tammepuudest.

Teeme koos kingituse Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks!

Algataja

Eesti Korteriühistute Liit

The Estonian Union of Co-operative Housing Associations (EKYL) is an independent non-profit organization with more than 1400 members – co-operative housing associations/ apartment associations all over Estonia.

Seotud ühiskingitus
 
Kaasalööjad
Kasutaja Malle Vilu pilt
Malle Vilu