Men from Next Door Oslos

Me tähistame 100 aasta möödumist Eesti iseseisvumisest ja tahame tuua laulurahva rõõmu kuulajateni üle terve Skandinaavia.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
ENG

Tere tulemast TAM kontsertreisile Men from Next Door! TAM on Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor. Meie juured pärinevad maalt Põhja-Euroopas, mis on kaetud metsadega ja ümbritsetud paestest kallastest. Me tähistame 100 aasta möödumist Eesti iseseisvumisest ja tahame tuua laulurahva rõõmu kuulajateni üle terve Skandinaavia. Sellepärast otsustasimegi tuua tükikese Eesti kultuuri Norrasse ja Islandile, millest viimane oli esimene tunnustamaks Eesti taasiseseisvumist aastal 1991.

Men from Next Door kontsertreis koosneb Norra, Islandi ja Eesti meeskoorimuusika koorekihist, sisaldades vaimustavaid teoseid meie naabritelt Põhja-Euroopas. TAM on pühendunud parima meeskoorimuusika toomisele kuulajateni üle terve maailma. Me oleme võrdselt kirglikud tutvustamaks Eesti heliloojaid, kes on andnud meile imelise muusika mida nautida ja südamelähedaseks pidada.

Me toome teieni teoseid heliloojatelt Edvard Grieg, Þorkell Sigurbjörnsson, Ēriks Ešenvalds, Veljo Tormis ja Pärt Uusberg. Koori juhatab Peeter Perens ja Siim Selis.

Meil on siiralt hea meel teid tervitada ja me loodame et te naudite kontserti.

Korraldaja

Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor