Mihkel Tikerpalu 100 starti Eestimaa pinnal

Soovin Eesti Vabariiki õnnitleda ja tema juubelit tähistada 100 stardiga erinevatel Eestimaal toimuvatel rahvaspordiüritustel.

Soovin Eesti Vabariiki õnnitleda ja tema juubelit tähistada 100 stardiga erinevatel Eestimaal toimuvatel rahvaspordiüritustel. Kingitusega soovin väärtustada ja näidata Eesti rahvaspordikalendri tihedust ja mitmekesisust ning tutvustada võimalusi aktiivseks spordiharrastuseks.
Ma ei kavatse piiritleda 100 starti kindlate aladega, vaid püüan haarata erinevatest võimalustest – kindlasti saab suurem osa starte olema erinevad rahvajooksud, aga seas on loodetavasti ka suusasõite, triatlone, mõni mitmevõistlus ja kõik muu, mida rahvasportlasele üle Eesti pakutakse. Oma tegemisi kajastan nii oma Facebooki lehel kui ka peagi loodavas rahvasportlase blogis.

Vajan abi rahvaspordiürituste leidmisel! Kui spordiüritus eeldab sporditarvikute olemasolu, siis ilma nendeta ei saa – kuul, ketas, ketsid ja suusakomplekt on olemas, aga ratsutamiseks vajan hobust.

Algataja

Mihkel Tikerpalu

Olen Mihkel Tikerpalu. Näitleja, teatripedagoog ja rahvasportlane. Igapäeaselt öötan NUKU teatris, aga olen tegev ka mitmetes muudes teatriga seotud tegevustes ja projektides. Kui päevatööst aega üle jääb, siis tegelen aktiivselt spordiga - jooksen, suusatan ja rebin jõusaalis kangi.

Märksõnad