Mindvalley noortepäev: Sinu erakordne elu

Mindvalley noortepäeva "Sinu erakordne elu"  välis- ja kodumaised eeskujud jagavad eesti noortele (vanus 14-20) inspiratsiooni nende elutee valikuteks!

Sel suvel toob Mindvalley tiim esmaskordselt Tallinnasse suurürituse, Mindvalley U, mille programm leiab aset Kultuurikatlas 28.06 - 22.07. Mindvalley U eesmärgiks on pakkuda haridusplatvormi elukestvaks õppeks sõltumata isiku vanusest ja tänu sellele loome eraldi programmi ka lastele ja teismelistele.

Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul kingib Mindvalley meeskond eesti noortele tasuta seminari, ''Sinu erakordne elu'', mille raames astuvad üles nii mitmed Mindvalley rahvusvaheliste lavade inspireerivad esinejad (Vishen Lakhiani, Kirstina Mänd-Lakhiani jt) kui ka meie omad eeskujud (Tanel Padar, Kristel Kruustük, jt), et jagada teadmisi, oskusi ja edulugusid, aitamaks noortel leida enda tee, mis on kooskõlas nende südamesoovide, unistuste ja visiooniga.

Mindvalley on 2003. aastal Vishen Lakhiani poolt asutatud rahvusvaheline haridus- ning tehnoloogia ettevõte, mille missiooniks on tuua miljonite inimesteni laiahaardeline, eluks vajalikke oskusi edendav haridus läbi maailmakuulsate autorite virtuaalsete kursuste ja konverentside. Mindvalley on pühendunud töötajasõbraliku organisatsioonikultuuri edendaja, olles aastaid nomineeritud Wordblu poolt üheks kõige demokraatlikumaks ettevõtteks.

Vishen Lakhiani-t seob Eestiga eestlasest abikaasa Kristina Mänd-Lakhiani, nende kaks last ja Mindvalley Eesti 15-liikmeline tiim. 2017. a. avaldati eestikeelsena Visheni raamat “Erakordse Elu Kood”, mis esmakordselt jõudis inglise keelsena trükki 2016. aastal ning tõusis kiirelt New York Times'i ja Amazon'i enimostetud teoste nimekirja.

Täpne ajagraafik on veel kinnitamisel, kuid päev algab kell 10:00 ja lõpeb orienteeruvalt kell 18:00. Kell 12:45-14:00 on paus lõunal käimiseks ning hommikuse ja pärastlõunase programmi jooksul on ka 2 lühikest pausi (10-15 min). Osaliselt toimub programm inglise keeles, kuid olemas on tõlge eesti keelde.

Toetus ja abi info noorteni toomisel.

Kui Sa oled noor vanuses 14-20 ja huvitatud Mindvalley noortepäeval osalemisest, siis palun täida sooviavaldus SIIN enne 20.06.2018.

Kõikide kandidaatide hulgast teeb valiku Mindvalley meeskond ning tulemused teatame hiljemalt juuli alguseks, mil võtame väljavalitutega ühendust. 

Algataja

Mindvalley

 
Kaasalööjad
Kasutaja Astra Türk pilt
Astra Türk