MISA avas EV100 konkursi lastele ja noortele suunatud projektide toetamiseksLõppenud

Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA) avas Eesti Vabariik 100 projektikonkursi kingituste tegemiseks lastele ja noortele, kelle emakeel ei ole eesti keel.  Kingitusteks võivad olla erinevad algatused, mis teevad noorte elu huvitavamaks ja rõõmsamaks ning on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale.

Foto: Internet

Konkurss on lõppenud, toetuse saajate nimekiri on leitav siit. 

Projektitaotlusi Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks oodatakse noorteühendustelt, haridusasutustelt ja teistelt organisatsioonidelt, kellel on laste ja noortega tegelemise kogemus.

Taotlusi saab esitada tegevustele, mis toetavad Eestis elavate laste ja noorte liikumisharjumuste kujundamist, loovust ja nutikust ning on seotud loodusega. Projekte toetatakse 50% ulatuses kogu üldeelarvest. Taotlusi saab esitada kuni 20.11.2016.

Huvilistele toimuvad infotunnid, kus saab lisainformatsiooni taotluste esitamise kohta. Infotunnid toimuvad vene keeles, vajadusel tagatakse tõlge eesti keelde. Tallinnas toimub infotund 25. oktoobril kl 15-16 Arhitektuurikatlas (Põhja pst 27a). Narvas toimub infotund 26. oktoobril kl 15-16 Taru Ülikooli Narva Kolledžis (Raekoja plats 2). Infotunnis osalemiseks saab registreeruda siin

Projektikonkursi tingimused leiab MISA kodulehelt: http://www.meis.ee/konkursid. Taotlus koos lisadega tuleb esitada digitaalselt allkirjastatuna MISA digitaotluste keskkonnas: http://www.meis.ee/digitaotlus.  

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamine algab aprillis 2017 ja lõpeb aastal 2020, kui möödub sada aastat Tartu rahu sõlmimise päevast. Tegemist on senise ajaloo olulisema tähtpäevaga, mille tähistamisse oodatakse panustama kõiki eestimaalasi nii kodu- kui välismaal. Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva kingitustega saab tutvuda siin: https://ev100.ee/ru/kingitused.
 

Kõik konkursid