Moeshow ENNE Eesti Rahva Muuseumis

27. jaanuaril toimub Eesti Rahva Muuseumis moeetendus "ENNE", mis tutvustab Sirli Pohlaku ja Kertu Kivisiku etnograafilisest pärimusest inspireeritud modernseid kollektsioone.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

27. jaanuaril toimub Eesti Rahva Muuseumis moeshow „ENNE“, mis tutvustab Sirli Pohlaku ja Kertu Kivisiku etnograafilisest pärimusest inspireeritud modernseid kollektsioone.

Tegemist on erakordses atmosfääris toimuva vaatemänguga, milles kokku saavad minevik ja tulevik, vana ja uus. Inspireerituna rahvarõivastest näitavad disainerid neljakümne meetri pikkusel laval värvirohket ja julget loomingut, mis peegeldab neid nii inimese kui ka moekunstnikuna. Lisaks toob “ENNE” lavale eksklusiivse vaheshow, mis ühendab teiste noorte disainerite etno loomingut.

Moeetenduse “ENNE” pealkiri on sõnademäng, mis viitab üheaegselt nii ajarännakule kui ka heale endele.

Üritus algab Tartus esimest korda toimuva MoeKunstiKino seansiga ja kulminatsioonina on võimalik kogeda kontseptuaalset moevideot virtuaalreaalselt.
Etnograafilise moekunsti ehedate näidetega saab tutvuda ka ERM-i galeriis, kus on avatud näitus „Külatänavalt punasele vaibale. 100 aastat rahvuslikku moodi“.
Sissepääs tasuta!
Lisainfot leiab sündmuse Facebook'i lehel.

Korraldaja

EKA moedisain