Mudelisminäitus Minimaailm 2018

Organiseerime näituse Minimaailm 2018 ühe osana Eestiga seotud mudelautode näituse. 

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Lisaks muule mudelismiga seonduvale saab juubeliaasta Minimaailma näitusel olema Eestiga seonduvate mudelautode väljapanek. Kindlasti on olemas käsitööna valmistatud mudeleid Eestis toodetud sõidukitest, Eestiga seotud pääste- politsei- jms tehnikaga seotud mudeleid, eesti meeskondadega sõitnud ralli ja muude võistlusmasinate koopiaid ning Eestis valmistatud mudeleid, näiteks Salvo toodang või Normas valminud Estonia vormelid. Lisaks kindlasti veel midagi, mis jääb juba näitusekülastajale avastamiseks. 

Konkreetsest väljapanekust eraldi saab kindlasti näga paljut kodumaal mudelismiga seonduvat nii tänapäevast, kui ka ajaloost. 

Korraldaja

Tanel Simon

Minimaailm MTÜ Korraldab mudelihuviliste kogunemisi aastast 2008. Meie näitus on suurim omataoline Eestis ning saanud meeldivaks igakevadiseks traditsiooniks kohalike mudelihuviliste seas ja mõnel juhul kaugemalgi. Meie näitusest osa saama on oodatud kõik, hoolimata soost, vanusest ja rahvusest ning osalema ootame kõiki, kelledel on näidata midagi, mis on kasvõi pisut väiksem, kui ta päriselt olema peaks.