Mudilaskooride kontsert

Soovime Eesti vabariigi juubeli puhul anda kolm kontserti Ida-Virumaa koolides: Sillamäe Vanalinna Koolis, Mäetaguse Põhikoolis ja Iisaku Gümnaasiumis.

Mudilaskoorid on teinud koostööd juba eelmisel aastal, pidades laululaagreid ja koos laulmisi 2017. aasta noorte laulupeo "Mina jään" eel. Lapsed on saanud tutvuda teiste koolidega ning harjutada laulmist teiste kollektiividega.
Mõeldes Eesti Vabariigi juubeliaastale tekkis idee laulda koos veel ning teha seda kolmel korral esinedes meie koolides kavaga, kus võimaldame esitada igal mudilaskooril 3-4 laulu enda repertuaarist ning 4-5 ühislaulu. Kuna tegemist on nii tähtsa aastaga meie jaoks, siis meie repertuaar sisaldab suuremalt jaolt laule eesti autoritelt ning on seotud meie koduga. Anname võimaluse ka Sillamäe Vanalinna Kooli vene õppekeelega lastel osa saada pidustustest ning kaasa lööma sünnipäeva kingituse tegemisel.
12. märtsil 2018 - toimub kontsert Mäetaguse Põhikoolis.
13. märtsil 2018 - Iisaku Gümnaasiumis
16. märtsil - Sillamäe Vanalinna Koolis
Kõigil päevadel tulevad õpilased kokku varem, et harjutada kooslaulmist. Seejärel toimub kontsert.
Kontserdid on tasuta ning koolide uksed on avatud kõigile!

12. märtsil kell 13:00 kontsert Mäetaguse põhikoolis. Sellele eelnevad proovid. 13. märtsil kell 12:30 kontsert Iisaku gümnaasiumis, enne seda proovid. 16. märtsil kell 12:00 kontsert Sillamäe Vanalinna Koolis. Sellele eelnevad proovid.

Algataja

Tatjana Elken