Mükoloogiga seenele - GRUPP ON TÄITUNUD

Meie metsades leidub  igasugu põnevaid seeni, millest osa on maitsvad söögiseened, kuid teised tuleks pigem metsa jätta. Tule ja avastame koos põnevat seeneriiki...

Kogupereüritus
EST

Ootame seene-huvilisi kogu perega Kõrvemaale seenele! Kohapeal räägib seeneriigi imetabasest maailmast lugusid seenetark, kes jagab ka oma teadmisi söödavatest ja mitte-söödavatest seentest. See on suurepärane võimalus täiendada oma teadmistepagasit, veeta kvaliteetaega kaunis looduses ning täita korvid hea-paremaga.

Kogunemine Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kell 12.45, seenetark alustab kell 13.00.

Kindlasti tasub tulla ka neil, kelle koriluse-vaist kehva võitu, sest Kõrvemaa on imekaunis ja väärt ka niisama avastamist. Hoolimata paiga nimest leiad Kõrvemaalt üle 100 järve ning mitmekülgse ja rikkaliku looduse. 

Hind täiskasvanule on 7 €. Lapsed saavad seenematkal osaleda tasuta. 

Matkale tulles riietu vastavalt ilmale, võta kaasa seenekorv või -ämber ning väike nuga seente lõikamiseks. 

PS: Pärast matka saab soovi korral söögimajas kõhu täis süüa ning ettetellimisel on võimalik mõnuleda kuumas saunas. Sauna pilet on 3 €/inimene.

Matk kuulub Eesti Vabariik 100 juubelimatkade programmi, vaata kõiki matkasid www.ev100.ee/et/juubelimatkad

Lisainfo ja registreerimine:

Küsimuste korral kirjutage e-mailile info@korvemaa.ee või helistage telefonil +372 5349 9598.

Palume end osalema registreerida meie kodulehe kaudu, et teaksime teiega arvestada.

Korraldaja

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Mõnus keskus looduse rüpes – Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus – asub Anija vallas, Harjumaal, 5 kilomeetri kaugusel kunagisest kuurortlinnast Aegviidust. Keskuse territooriumilt saab alguse Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Külastajad tulevad siia erinevatele matkadele, sportima, suve-, talve- ja sünnipäevasid tähistama; erinevaid koolitusi või seminare läbi viima või lihtsalt meeldivat olemist nautima. Ja seda nii sõprusseltskondade, kolleegide kui ka peredega.

Märksõnad: