Mulke seltsi tammemõtsa rajamine EV 100 sünnipäeva auks

Mulkide Selts rajab EV 100 sünnipäeva auks 100 puuga tammemõtsa. Teenekatele Mulgimaalt pärit riigimeestele ja kultuuritegelaste auks istutatakse s.h. 20 puud.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Mulke seltsi tammemõtsa istutamisega EV 100 sünnipäeva auks väärtustab Mulkide Selts Mulgimaalt pärit riigimehi ja kultuuriinimesi, kes on oma tegemistega jätnud olulise  jälje tänase 100- aastase Eesti  riigi  loomise loosse ja kultuurilukku.Selles tammemõtsas saab  iga  puu austusavalduseks kasvama pandud. Tammemõtsa sisenemisel annab infotahvel juhised leidmaks  inimeste puud, millede juures on  antud teada tema rollist meie tänase Eesti loomisel.See on reis Mulgimaa ajalukku ja kultuurilukku, kuhu saab  iga huviline sisse astuda.

Korraldaja

Viljandi Vallavalitsus

Viljandi vald on maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb täielikult Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. Viljandi valla arenguvisioon: Viljandi vald on paikkond Eestimaal, kus inimesed saavad ennast teostada – luua vaimseid väärtusi ja ettevõtteid, töötada, lapsi kasvatada ja mitmekülgselt vaba aega veeta.