Mustamäe XV valgusfestival

Saame kokku Mustamäel ja peame Eesti juubeliaasta auks maha ühe vägeva peo!

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

27. jaanuaril algusega kell 18 toimub mustamäelase seas alati oodatud pidu – valgusfestival, kus vanadest jõulupuudest saavad uskumatult põnevad tuleskulptuurid.

Kavas:
- rahvusmustritest inspireeritud tuleskulptuurid
- kuuselõke
- tuletantsijad
- trummarid
- pakutakse sooja teed

Mustamäe Linnaosa Valitsus kutsub 5–10-liikmelisi meeskondi ehitama rahvusmustritest inspireeritud tuleskulptuure.
Esita enda tiimi kavand juba 24.01 kell 17.00! Märksõnaks on rahvusmustrid-googelda ja leia põnevaid ideid! :)
Tööde ehitamine kestab kolm päeva: 25.–27. jaanuar

Valgusfestivali korraldamine – Indrek Leht
Rahvusmustrid – Tuuli Reinsoo
Tuleskulptuuride ehitamine – Margus Kontus

Päris esimene valgusfestival toimus Mustamäel 15 aastat tagasi. Valgusepeol on aja jooksul olnud mitmeid nägusid, erinevaid tegijaid, esinejaid jne. Ning mõistagi igasugust ilma.

Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats: „Hoolimata sellest, kas kraadiklaas on olnud sügavas miinuses või kerges plussis, on mustamäelased seda pidu alati oodanud ja rõõmuga kaasa löönud. Usun, et nii on ka tänavu. Mul on väga hea meel see vahepeal katkenud traditsioon taas ellu äratada!

Kutsun kõiki 27. jaanuaril algusega kell 18 Mustamäele, Kultuurikeskuse Kaja lähistel olevale staadionile Vilde tee 120, et nautida rahvusmustritest inspireeritud tuleskulptuure, suurt kuuselõket, tuletantsijate esinemist, trummishow᾿d jne. Mustamäe XV valgusfestivali kureerib kogenud meister Indrek Leht, kelle nimi ei vaja lähemat tutvustamist.“

Saame kokku Mustamäel, Vilde tee 120 staadionil, 27. jaanuaril kell 18 – ja peame Eesti juubeliaasta auks maha ühe vägeva peo!

Korraldaja

Tallinna Linnakantselei