Naatan Hollmani isikunäitus Sääse raamatukogus

Tallinna Sääse raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

24.04-12.05.2018 Sääse raamatukogus näitus "Loodus - Eesti Vabariigi raudvara" - Naatan Hollmani loodusfotod.

Näitus on loodud EV 100. sünnipäeva puhul ning toimub Tallinna Keskraamatukogu projekti raames "Noor, loo, too - kunst raamatukokku". See on loodud, iseloomustamaks ilusaid vaateid nii Piritalt, Viimsist kui ka mujalt Eestist. Kõik näitusel olevad pildid on jäädvustatud 2016. ja 2017. aasta jooksul. Autoriks on noor 19-aastane loodusfotograaf Naatan Hollman, kes on pildistamisega tegelenud alates 2014. aastast ning soovib oma piltide kaudu tuua igapäevasesse kiiresse ellu looduse ilu ja võlu.
Ta on saavutanud Eesti Füüsikaüliõpilaste Seltsi fotokonkursil “Füüsika ilu” 2.-3. koha ning tema pilt on valitud kindlustusfirma If 2018. aasta kalendrisse.

Lisainfo: www.nhollmanphotos.wordpress.com ja https://www.facebook.com/NHollman-Photography-721258164643899

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!