Näitus-kontsert "Minu Unistuste Eesti"

Heategevuslik näitus-kontsert, kus on üleval Eesti avaliku elu tegelaste poolt  tehtud maalid. Laval astuvad üles Eesti tuntud muusikud koos bändiga. Üritus on kogu perele.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

“Minu Unistuste Eesti” on  MTÜ Maalides Head eestvedamisel korraldatav heategevuslik näitus-kontsert, mille eesmärgiks on koguda annetusi Heategevusfondile Minu Unistuste Päev raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste elluviimiseks.

Näitus-kontsert toimub 6. oktoobril Tartus, Eesti Rahva Muuseumis.  Üritus algab kl 18:00.

Näitusel on üleval Eesti avaliku elu tegelaste poolt hoole ja armastusega tehtud maalid, mida on võimalik endale soetada nii sündmuspäeval kui ka interneti oksjoni teel Osta.ee keskkonnast alates 8. oktoobrist.

Käesoleval aastal on maalides oma panuse andnud Ott Lepland, Katri Palm ja Juhani Särglep, Kaja Kallas, Uudo Sepp, Sünne Valtri, Raivo. E Tamm, Henri Karpov, Eda-Ines Etti, Karin Rask, Merili Taimre, Stig Rästa, Hanna-Liina Võsa, Kaisa Selde, Getter Jaani, Laura Põldvere, Anne Veski, Hanna Martinson, Luisa Rõivas, Liisa Leetma, Jan Uuspõld, Jüri Pootsmann, Raadio Elmar, Krista Lensin, Kadri Rämmeld, Andres Puusepp, Mailis Reps, Sissi Nylia ja “7 Uudised”.

Tegevust ja meelelahutust jätkub kogu perele! Isamaaliste lauludega astuvad laval ülesse Ivo Linna, Uku Suviste, Krislin Sallo, Kaire Vilgats, Laura Põldvere,  Hanna Martinson, Inga ja Toomas Lunge. Lapsi lõbustab Lotte.

Pileteid näitus-kontserdile saab soetada Piletilevi.ee lehelt või kohapealt.

Kogu piletitulu annetatakse Heategevusfondile Minu Unistuste Päev!

Toetades Heategevusfondi Minu Unistuste Päev kingid haigele lapsele rõõmu!

Makse saaja: SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev

Selgitus: Maalides Head

Konto number:

EE082200221059721449 (Swedbank)

EE101010220197114226 (SEB)

EE767700771001366205 (LHV)

EE931700017003582453 (Luminor)

EE819999000010139105 (Pocopay)

Või helista 

900 0505- kingid 5 eurot

900 0510- kingid 10 eurot

Annetusi saab teha Telia, Tele2 ja Elisa võrkudest helistades.

Täname südamest kõiki toetajaid, kes on ettevõtmisele õla alla pannud!

Coca-Cola, Tvplay.ee, Eesti Rahva Muuseum, Raadio Elmar, Linnaekraanid, Prindistuudio, EV100.

Korraldaja

Maalides Head

“Maalides Head” on heategevusprojekt, mida korraldame juba kolmandat aastat järjest. Projekti eestvedajateks on kolm keskkoolitüdrukut, Marianne Tamm (17), Annabell Sarapuu (17) ja Maarja-Liis Uri (17). Käesoleva aasta teema on ”Minu unistuste Eesti”. Projekti mõte on tiivustada tuntud Eesti inimesi maalima pilte, et panna need heategevusoksjonile. Tulu soovime seekord annetada vabatahtlike tegevusel loodud ning toetajate rahastusel baseeruvale heategevusfondile Minu Unistuste Päev (www.minuunistustepaev.ee), mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Meie eesmärk on aidata lapsi, kes peavad haiguse tõttu veetma oma päevi haiglaseinte vahel või tarbima igapäevaselt ravimeid. Oma projektiga saame toetada Minu Unistuste Päeva organisatsiooni, et nemad saaksid omakorda täide viia rohkemate laste unistusi. Projekti eestvedaja Marianne tegutseb ka ise Minu Unistuste Päeva vabatahtlikuna ning teab hästi, kuidas väikene heategu võib olla kellegi jaoks suureks toeks või isegi elumuutev. Soovime oma tegevusega olla ka väärikaks eeskujuks Eesti noortele, näidates, kuidas ise midagi põnevat ja vajalikku teha. Tahame tähelepanu juhtida, et neid lapsi, kes vajavad oma ellu rohkem rõõmu ja hingejõudu, ei ole kahjuks vähe.