Näitus-kontsert ,,Minu unistuste Eesti''’

Näitusel Eesti avaliku elu tegelaste poolt tehtud maalid on pühendatud EV100.juubeliaastaks. Maalide pealkirjaks on ,,Minu unistuste Eesti´´. Kontsertil kõlavad isamaalised laulud!

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

''Maalides Head” on heategevusprojekt, mida korraldatakse juba kolmandat aastat järjest. Projekti eestvedajateks on kolm keskkoolitüdrukut, Marianne Tamm (17), Annabell Sarapuu (17) ja Maarja-Liis Uri (17). Käesoleva aasta teema on ”Minu unistuste Eesti”.

Projekti mõte on tiivustada tuntud Eesti inimesi maalima pilte, et panna need heategevusoksjonilel. Tulu annetatakse vabatahtlike tegevusel loodud ning toetajate rahastusel baseeruvale heategevusfondile Minu Unistuste Päev (www.minuunistustepaev.ee), mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

Üritusel on näha Eesti tuntud inimeste poolt tehtud maale ning neid ka endale soetada. Samuti toimub kontsert, kus astuvad üles Eesti tuntud inimesed ning kõlavad isamaalised laulud.

 

NB: Rohkem infot Maalides Head facebookis alates juuli kuust!

Korraldaja

Maalides Head

“Maalides Head” on heategevusprojekt, mida korraldame juba kolmandat aastat järjest. Projekti eestvedajateks on kolm keskkoolitüdrukut, Marianne Tamm (17), Annabell Sarapuu (16) ja Maarja-Liis Uri (16). Käesoleva aasta teema on ”Minu unistuste Eesti”. Projekti mõte on tiivustada tuntud Eesti inimesi maalima pilte, et panna need heategevusoksjonile. Tulu soovime seekord annetada vabatahtlike tegevusel loodud ning toetajate rahastusel baseeruvale heategevusfondile Minu Unistuste Päev (www.minuunistustepaev.ee), mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Meie eesmärk on aidata lapsi, kes peavad haiguse tõttu veetma oma päevi haiglaseinte vahel või tarbima igapäevaselt ravimeid. Oma projektiga saame toetada Minu Unistuste Päeva organisatsiooni, et nemad saaksid omakorda täide viia rohkemate laste unistusi. Projekti eestvedaja Marianne tegutseb ka ise Minu Unistuste Päeva vabatahtlikuna ning teab hästi, kuidas väikene heategu võib olla kellegi jaoks suureks toeks või isegi elumuutev. Soovime oma tegevusega olla ka väärikaks eeskujuks Eesti noortele, näidates, kuidas ise midagi põnevat ja vajalikku teha. Tahame tähelepanu juhtida, et neid lapsi, kes vajavad oma ellu rohkem rõõmu ja hingejõudu, ei ole kahjuks vähe.

Märksõnad: