Narva haridusprogrammi "Ümbersõit" 4. töötuba "Learn how to DJ"

Narva noorte hariduslik kunstiprogramm põhineb regiooni kultuuripärandil kombineerides tegevusi, mis kaasavad kujutavat kunsti, kuraatoripraktikat ja kogukonnaga koos loomise viise.

EST ENG RUS

Neljas töötuba "Learn how to DJ" - seekord tuleb Narva PÄÄSTEVEST (Lifejacket Studios) - visionäärne plaadifirma ja helistuudio Tallinnast, mille eestvedajaks on Simon White (UK). PÄÄSTEVEST toob endaga kaasa muusiku, DJ ja produtsendi Endamisi Salamisi (Niilo Leppik), kes annab töötoa DJtamise telgitagustest.

 

Endamisi Salamisi on eesti alternatiivse muusika skeene üks tähelepanuväärsemaid artiste. Ta alustas eksperimentaalse hip hop-ga ning on sealt liikunud techno ja ambient žanrite suunas. Tema viimane album “Women That I Trust” tuli välja 2018. aasta jaanuaris.

 

Kutsume töötoas osalema igas vanuses huvilisi, keda huvitab muusika miksimine. Töötoas osalemiseks pole vaja eelteadmisi - tule kohale ja hakkame üheskoos eksperimenteerima!

 

NB! Töötuba on tasuta, aga kuna kohale tuleb india restoran Silver Minti, siis selle jaoks võta kaasa veidi sularaha.

 

Korraldaja

EV100 kunstiprogramm

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks loodud kunstiprogrammis on ligi 100 kunstisündmust, mis jutustavad kunstikeeles Eesti olevikust, tulevikust ja minevikust. Eesti sünnipäeva tähistatakse kunstiga Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Itaalias ja mujal Euroopas ning samal ajal ka Virtsus, Valgas, Moostes, Sillamäel ja paljudes teistes Eesti paikades. EV100 kunstiprogrammi korraldavad Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkond koos kunstiprogrammi koordineerivate Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskusega.