Narva Ooperipäevade avaüritus 'Looming on Sinu vabadus''

Kaasaaegse klassikalise muusika festival "Narva ooperipäevad ContempArt" kutsub 1.09.2018 kell 20.00 Kreenholmi Manufaktuuri (uued väravad) avaüritusele «Looming on Sinu vabadus»

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Kaasaaegse klassikalise muusika festival "Narva ooperipäevad ContempArt" kutsub 1. septembril 2018 kell 20.00 Kreenholmi Manufaktuuri aadressil Joala 23 (uued väravad) Narva ooperipäevade avaüritusele «Looming on Sinu vabadus».

Ürituse esimeses pooles toimub noorte kunstnike näituse avamine “EV100 ja looming”, mis on pühendatud EV 100. sünnipäevale. Üritusel toimub Madis Järvi „Rugodiv“ teose maailma esietendus. Teos on pühendatud Narva linnale ja esitab festivaliorkester. Lisaks Anneli Tohver (klaver) ja Liliana Tamm-Maaten (viiul): Alfred Schnittke - "Süit vanas stiilis" op. 80, Arvo Pärt - "Peegel peeglis", Kuldar Sink - Sonatiin viiulile ja klaverile.
Avamise raames oma loomingut esitlevad moedisainerid Vilve Unt, Jaana Varkki, Raili Nõlvak, Kai Saar, Monton ja EKA tudengid koos klassikalise muusika ettekannega.

Ürituse lõpus toimub ilutulestik.

Külaliste jaoks on avatud kohvik Kreenholmi territooriumil, kus saab nautida kohvi, teed ja suupisteid. Kohvik „Albatross“ (Narva-Jõesuu).

Korraldaja

ContempArt MTÜ

Märksõnad: