Noor kunst Võrumaa Keskraamatukokku!

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul pakub Võrumaa Keskraamatukogu noortele kunstnikele võimaluse teha oma näitus raamatukogu ruumides. Iga näitus on kingitus Eestile!

Näituste korraldamine Võrumaa Keskraamatukogus on noortele tasuta, näitused on avatud kõigile huvilistele ning nende külastamine on samuti tasuta. Anname näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitame vajadusel näituste ülespanemisel, avamisürituse tegemisel, reklaamimisel jne. Ootame näitusele kõikvõimalikes tehnikates kunstitöid. Eksponeerimisvõimalustest ja vabadest aegadest näitusegraafikus saab täpsemat infot kohapeal Võru Jüri 54 ning aadressil laste@lib.werro.ee.

september 2017 – Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonna näituste eksponeerimise varustuse uuendamine 29. september 2017 – noore kunstniku Kirke Rumvolti teise isikunäituse avamine Alates septembrist 2017 – järgmiste noorte kunstnike kontaktide otsimine ja näitustegraafiku kokkuleppimine Alates jaanuarist 2018 – noorte kunstnike isiku- ja grupinäitused Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonna uuendatud riputussüsteemidega näitusepindadel

Noor kunstnik, too oma looming igas suuruses isiku- või grupinäitusele! Laename raame (16 raami 50x70 cm). Abistame ülespaneku, reklaami, avamispeo korraldamisega. Kontakt: laste@lib.werro.ee, 782 1945.

Algataja

Võrumaa Keskraamatukogu

Võrumaa Keskraamatukogu on asutatud 1909. aastal.