Noor, loo, too - Kunst Narva Keskraamatukokku!

Narva Keskraamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14-26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid Keskraamatukogus ja harukogudes.

Meie riigi sünnipäeva puhul 2018. aastal toimuvad Narva Keskraamatukogus ja harukogudes noorte näitused.

Näituste korraldamine noortele on tasuta, näitused on avatud kõigile huvilistele ning nende külastamine on samuti tasuta. Raamatukogu annab näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitab vajadusel näituste ülespanemisel, näituse avamisürituse tegemisel jne. Ühtlasi teevad noored sadade näituste näol oma kingituse Eestile.

2017 aasta jooksul hakkavad raamatukogud ootama noorte kunstnike avaldusi näituste korraldamiseks.
Võimalikud on nii personaalsed kui ühisnäitused, traditsioonilised näitused kui ka videoinstallatsioonid ja häppeningid. Kunstnike töödeks võivad olla näiteks koomiksid, raamatuillustratsioonid, filmid, installatsioonid, moekollektsioonid, fotod, joonistused, animatsioon jne.

Aprill - oktoober, 2017 - Taotluste esitamine noorte kunstnike poolt näituse korraldamiseks raamatukogus. Oktoober, 2017 - Taotluste läbivaatamine. November, 2017 - Näitusekavade avalikustamine. 2018 - Noorte näitused üle Eesti raamatukogudes

Noori kunstnikke (14-26-aastased), kes sooviksid teha Eestile kingitust enda näituse näol.

Algataja

Narva Keskraamatukogu

Seotud ühiskingitus
Märksõnad