Noor, loo, too – kunst Taebla raamatukogusse

Meie riigi sünnipäeva puhul 2018. aastal toimuvad Lääne maakonna keskraamatukogus ja osas maaraamatukogudes noorte näitused. Projektis on valmis osalema ka Taebla raamatukogu.

Lääne maakonna keskraamatukogu kutsub kõiki Läänemaa noori vanuses 14–26 aastat osalema EV100 projektis „Noor, loo, too – kunst raamatukokku“. Tegemist on projektiga, mille raames raamatukogud pakuvad läbi terve 2018. aasta noortele kunstnikele võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes. See tähendab, et raamatukogude näitusepindu broneeritakse meie riigi sünnipäeva puhul eelkõige kohalikele noortele ehk siis üle Eesti toimuvad raamatukogudes eelkõige noorte näitused.
Näituste korraldamine noortele on tasuta, näitused on avatud kõigile huvilistele ning nende külastamine on samuti tasuta. Raamatukogu annab näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitab vajadusel näituste ülespanemisel ning näituse avaürituse tegemisel. Läänemaal on lisaks Haapsalu raamatukogule ja lasteraamatukogule praegu projektiga liitunud ka Uuemõisa ja Taebla raamatukogud. Teiste maakonna raamatukogude osalemine projektis selgub jooksvalt.
Lisainfo näituse graafikute ja näitusepindade kohta raamatukogudes:
Haapsalu raamatukogu: Liina Valdre, liina@lib.haapsalu.ee
Haapsalu lasteraamatukogu: Krista Kumberg, krista@lib.haapsalu.ee
Uuemõisa raamatukogu: Susan-Carol Marjapuu, susan-carol@lib.haapsalu.ee
Taebla raamatukogu: Ruth Randoja, taebla.raamatukogu@laanenigula.ee

September 2017 - infopäev Jaanuar 2018 – detsember 2018 – noorte näitused raamatukogus

Algataja

Lääne Maakonna Keskraamatukogu