Noortekunst Are raamatukokku

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul pakub Are Raamatukogu võimaluse noortele kunstnikele eksponeerida oma loomingut raamatukogu ruumides.

Raamatukogu annab näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitab näituste ülespanemisel, avamisürituse korraldamisel jne. Ühtlasi teevad noored näituste näol oma kingituse Eestile. 2017. aasta septembrikuus (kuupäev täpsustamisel) toimub Are Raamatukogus noore foto- ja filmikunstniku ning muusiku Ott Rõngase fotonäituse avamine, kus Ott tutvustab oma foto- ja videoloomingut. Näituse avamisele oodatakse eelkõige kohalikke noori, et tekitada huvi ja julgustada oma loomingut avalikkusele näitama. Ott Rõngas viib huvilistele läbi ka foto- ja videokoolituse õpitoa. Oktoobrikuus kuulutame välja joonistuste, foto- ja videokonkursi „Are - minu kodupaik“. Konkursi tähtaeg on 10. detsember. Parima joonistuse, foto või video autor saab auhinna. Konkursile saabunud töid on võimalik näitusel vaadata jaanuaris 2018. 2018. aasta jooksul on raamatukokku oodatud näitustele ka teised kunstivormid: puutöö, keraamika, sepised, skulptuur, koomiksid, raamatuillustratsioonid, moekollektsioon, animatsioon jne. Teeme üheskoos kingituse Eestile! Täpsem info: Pärivere 17, 87304 Are v. Tel. 445 1865 e-post: are@pkr.ee

2017. aasta septembrikuus (kuupäev täpsustamisel) toimub Are Raamatukogus noore foto- ja filmikunstniku ning muusiku Ott Rõngase fotonäituse avamine, kus Ott tutvustab oma foto- ja videoloomingut. Näituse avamisele oodatakse eelkõige kohalikke noori, et tekitada huvi ja julgustada oma loomingut avalikkusele näitama. Ott Rõngas viib huvilistele läbi ka foto- ja videokoolituse õpitoa. Oktoobrikuus kuulutame välja joonistuste, foto- ja videokonkursi „Are - minu kodupaik“. Konkursi tähtaeg on 10. detsember. Parima joonistuse, foto või video autor saab auhinna. Konkursile saabunud töid on võimalik näitusel vaadata jaanuaris 2018. 2018. aasta jooksul on raamatukokku oodatud näitustele ka teised kunstivormid: puutöö, keraamika, sepised, skulptuur, koomiksid, raamatuillustratsioonid, moekollektsioon, animatsioon jne.

Algataja

Pärnu Keskraamatukogu

Pärnu Keskraamatukogu on asutatud 7. jaanuaril 1909. a. Meie koduleht: www.pkr.ee