„Nordic Pulse“ / „Põhjamaa pulss“

"Põhjamaa pulss" on audiovisuaalne elamuskontsert, austusavaldus Eesti loodusele, kultuurile ja inimestele ja ühtlasi teekond läbi helide, ruumi ja meelte uute võimaluste poole. Kontserdil kutsub dirigent Kristjan Järvi koos ERSO-ga lavale Eesti nüüdisaja kõige kuumemad artistid, et anda nende džässi- ja rokilugude käsutusse tippsümfooniaorkestri kogu võimsus.

30. detsembril kell 19 toimub Pärnu kontserdimajas Eesti Kontserdi ja Hennessy uusaastakontsert "Põhjamaa pulss", millega avaldatakse austust Eesti loodusele, kultuurile ja inimestele. Kontsert pakub tänapäevast energiat, julge koostööd ja haarab sellega uusaastakontserti kuulajaid Eesti Vaabariigi saabuva 100. aastapäeva esimesel päeval sünnipäevapidustustesse.

"Nordic Pulse" / "Põhjamaa pulss" on audiovisuaalne elamuskontsert, austusavaldus Eesti loodusele, kultuurile ja inimestele ning ka teekond läbi helide, ruumi ja meelte uute võimaluste poole. Elamuskontserdi aluspõhjaks on nägemus Eestist kui sotsiaalse, tehnoloogilise ja kunstiloomingu väekeskusest ja suunaandjast. Luues ansamblite ja suurte sümfooniaorkestritega talle tunnuslikke kõlaelamusi, hõlmates eri stiile, artiste ja uusi tehnoloogiaid, pälvib Kristjan Järvi järjest enam rahvusvahelist tähelepanu. Sel kontserdil kutsub ta koos ERSO-ga lavale Eesti nüüdisaja kõige kuumemad artistid, et anda nende džässi- ja rokilugude käsutusse tippsümfooniaorkestri kogu võimsus. Muusikalist tulevärki täiendavad suurejoonelised 3D-visuaalid.

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent, produktsiooni kunstiline juht: Kristjan Järvi
Esinevad: Kadri Voorand, Ewert and The Two Dragons, Maarja Nuut, Kristjan Randalu, Maria Faust, Tuulikki Bartosik.

Korraldaja

Eesti Kontsert