Omniva ja PostEuropi tamm Kadrioru pargis

Omniva ja Euroopa postiühingu PostEuropi liikmed istutasid koos Kadrioru lasteaia lastega Eestile noore tamme. Kadrioru parki istutatud puu oli osa ka PostEuropi Green Initiative programmist.

Valmis!
Valmis!

Omniva ja Euroopa postiühingu PostEuropi liikmed istutasid koos Kadrioru lasteaia lastega Eestile noore tamme. Kadrioru pargis asuv puu, mille lugu teavad lasteaia lapsed järgmise juubeli ajal rääkida, on kingituseks Eesti Vabariigi 100ndaks sünnipäevaks.

PostEuropi kvaliteedi töögrupi juhi, Marko Grdeni sõnul on roheline mõtteviis üks olulisemaid PostEuropi tegevuse alustalasid. “Me töötame pidevalt selle nimel, et suurendada elektrisõidukite arvu postivõrgus ning optimeerida postiveomarsruute, et säästa keskkonda,” selgitas Grden. Tema sõnul on kollektiiv juba varem puid istutanud ka Saaremaal, Riias, Islandil ning Jerevanis. “Ka tänane Kadriorgu istutatud puu on väike panus keskkonnasõbralikuma tuleviku nimel,” lisas Grden.

Omniva pakiteenuste juhi Marita Mägi sõnul oli puu istutamine sümbol traditsioonidest, innovaatilisusest ja rahvusvahelisest koostööst. “Olles ka varsti juba saja-aastane ettevõte, esindas Omniva ühelt poolt ajalugu, järjepidavust ning juuri, teiselt poolt aga rahvusvahelist ja innovaatilist ettevõtet,” selgitas Mägi. “Lasteaia lapsed võtsime kampa ikka selleks, et järgmisel Vabariigi juubelil oleks inimesi, kes meie tamme lugu rääkida oskavad,” lisas Mägi.

Koostöös Kadrioru pargiga aitasid Kadri alleele tamme istutada lisaks Kadrioru lasteaia lastele ka postimaailma kolleegid Portugalist, Moskvast, Horvaatiast, Sloveeniast, Rumeeniast, Leedust ja Eestist.

Algataja

Omniva