Paadrema kogukonnale uus köök, pesuruum ning jõusaaliseadmed

Kingime EV100 raames Paadrema piirkonna (13 küla) kogukonnale (väike osa Eestimaast) vastremonditud köögi ja pesuruumi ning noortele väikese jõusaali seadmed. Säilitame maal elu ja tegevused!

Paadrema 26.kodukandipäeva raames 29. juulil 2017.a. avame pidulikult Paadrema Külakeskuse vastremonditud köögi ja pesuruumi ning esitleme äsjasoetatud jõusaali seadmeid. See on väga tähtis sündmus nii Paadrema kogukonnale kui ka Paadrema Külaseltsile, kes on olnud nende projektide teostajaks. Hoiame au sees ja elustame kohalikku pärandit.
Toetajateks olid LEADER programm, Kohaliku Omaalgatuse Programm ja Varbla Vallavalitsus.

Köögi ja pesuruumi renoveerimistöödega alustati detsembris 2016. Tööd lõpetati maikuus 2017 ja siis alustasime Teeme ära talgutel õue-jõusaali rajamisega ning soetasime jõusaali seadmed saali. Samal ajal alustasime ka Paadrema kodukandipäeva ettevalmistamisega, mis toimub 29. juulil 2017. Sel päeval avame pidulikult EV100 kingitusena Paadrema kogukonnale vastrenoveeritud köögi ja pesuruumi ning väikese jõusaali.

Vajame köögi sisutamiseks ja õpitubade korraldamiseks köögi väiketehnikat ja küpsetamistarvikuid.

Algataja

Margit Merila

MTÜ Paadrema Külaselts on loodud oktoobris 2009 ja esindab Paadrema kandi 13 küla Varbla vallas Pärnumaal. Külaseltsil on 40 liiget ja külaselts haldab Paadrema Külakeskust, kus toimuvad ka peamised tegevused: käsitöö- ja toiduvalmistamise õpitoad, rahvatants, piljardi- ja lauatennise mängud, jõusaali treeningud jpm. Korraldatakse traditsioonilisi sündmusi nagu Teeme ära talgud, Mõtsu jaanituli, Paadrema kodukandipäev jm. Eestvedaja perekond Merila 2013.a. Pärnumaa Kogukonna Pärl.