Paldiski 300

Paldiski 300 laulu- ja tantsupidu "100 minutit Eestile" on pühendatud EV100. sünnipäevale! 

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Lääne-Harju vald tähistab Paldiski 300 linnapäevi kaasahaarava programmiga:

20. juuli - Noortepäev

21. juuli - Rahvuskultuuripäev - EV100 laulu- ja tantsupidu - 100 minutit Eestile!

22. juuli - Ajalooline Paldiski ja tänapäev

Eesmärk on lõimuda Lääne-Harju valla kogukonnad, kaasata kõik valla taidlejad ja erinevaid stiile harrastavad kollektiivid ning läbi mitmekeelese kultuurilise ühiskondliku tegevuse kaudu kujundada ühiskonda, hoida ja edendada Eesti rahvuslikku identiteeti.

 

Noortepäeva sisustavad valla erivanuses noored, huvikeskused sisustavad noorte alad, vilistlaste tagasiside andmine õppimisvõimalustest Inglismaa ülikoolides, lõbusaid spordivõistlused, ÜFT,  slackline, kiiking, airsoft, erinevad töötoad, lemmiklooma ala, näitused, lasteetendus "Haldjate kokk" ja koguperefilm "Seltsimees laps" .

Audiovisuaaletendus V4R1 ja noortedisko!

 

Rahvuskultuuripäeval - vähemusrahvaste tänaval kantakse erikultuuriruumi rahvarõivaid, toimub käsitöö müük ja traditsioonide tutvustamine. Meelelahutust pakuvad muukeelsed kontserdid, valla taidlejate ja külalisesinejate ülesastumised. Taaselustatakse 18. sajandi periood, tänavakunstnikud jäädvustavad hetked, esinevad Euroopa meistrid breiktantsus ja JJ Street Tantsukooli tantsijad.  Avatud batuudid ja erinevad atraktsioonid lastele. Laat avatud 10:00 – 19:00. EV100 laulu- ja tantsupidu - rongkäik ja simman. 

Estonian Dream Army Band, Russki Razmer, Tanel Padar

Ilutulestik ja disko!

 

Ajaloopäeva sisustavad aktiivsed ajaloohuvilised, toimuvad eriorganisatsioonide demonstratsioonesinemised, näitused ja tutvustamine. merevaatemäng "Punase raketi päev", meeleolukas 18. sajandi näidislahing - suitsu ja pauguga! Paldiski ajalooliste paikade tutvustamise bussituur ja soomukisõidud.

Siiri Sisaski kontsert „Oma laulud“ - Pakri Parunis.

Lääne-Harju vald tähistab Paldiski 300 linnapäevi kaasahaarava programmiga. Juubeli pidustuste programmi koostamisel on arvestatud Lääne-Harju valla seltside, ringide, taidluskollektiivide, lasteaedade, koolide, ettevõtete, organisatsioonide, mittetulundusühingute ja külalistega.  Meie esinejad, kes tulevad üle valla kaugematest kantidest kohale ja astuvad Paldiski 300 lavadel üles, on suure peo ettevalmistamisse panustanud tohutul hulgal tunde. Ja ikka sellepärast, et sünnipäev kulgeks suurepäraselt. Teeme Paldiski 300 üheskoos nii, et on hästi tehtud. Tähistame Paldiski juubelisünnipäeva vääriliselt, et osalejatele ja pealtvaatajatele luua mälestus, mida aastate pärast saab nostalgiliselt meenutada – sellise vägeva!

 

Ootame teid Paldiskisse suurest peost osa saama. Samuti ootame teid külastama linnas toimuvaid näitusi, tutvuma Paldiski vaatamisväärsuste ja imelise loodusega. Kogu programm on tasuta!

 

 

PALDISKI 300 PROGRAMM 20.-22. juuli 2018

 

20.07 NOORTEPÄEV, 15:00 - 23:00

Noortepäeval on olulisel kohal tervise edendamine, liikumine, teadmiste ning uute oskuste omandamine. Tänu liikumisele püsime loodetavasti terved, sest terves kehas pidavat olema ka terve vaim ja tervet vaimu on meil väga vaja, sest tahame palju ja põnevaid asju õppida. Just sellepärast on kohapeale tulnud tutvustama ja silmaringi arendama põnev töötubade kooslus. Olge valmis seiklusteks!

 

Päevajuhid: Ronja Marie TEPP & Birgit TOMSON

 

Amandus Adamsoni Ateljeemuuseum (Adamsoni 3):

17:00   LÄÄNE-HARJU NOORTE KONTSERT & MEIE TALENDID

VASALEMMA  KUNSTIDE KOOL, juhendajad: õpetaja Olga Savkina, direktor Tiia Soosalu

Delisa Kaljapulk (2.kl) klaveril: R. Pajusaar - "Kurb boa", L. Schytte - Etüüd G-duur

Lisett Kuktalu (3.kl) klaveril: J. S. Bach – Menuett, R. Pajusaar - "Kui kuu mul külas käis"

Nele Pajula (3.kl) klaveril: E. Aarne - "Allikal"

Lisett Kuktalu ja Nele Pajula mängivad koos 4-käelises klaveriansamblis:

Jacque Offenbach - "Can-can", Alan Bullard - "Hello, Jamaica!"

PALDISKI ÜHISGÜMNAASIUM, juhendaja Margus Minn

Arabella Vallsalu

Maria Uusberg

PALDISKI VENE  PÕHIKOOL

Dina Vinogradova, luuletus „Minu linn“

Anastasia Minilgalina, võimlemiskava rõngaga

Sofja Dmitrijeva, Kristina Bobrovskaja, Veronika Prihhodko  laul „Põhjamaa“ 

Alexander Kaznikov,  Break-dance 

Edgar Kondrakov, Yury Kondrakov - panevad kokku Rubiku kuubikud

Polina Osnatš, laul „"See suvi"

PALDISKI LASTEAED NAERULIND

PALDISKI LASTEAED SIPSIK

 

19:00   Õppimisvõimalused ja -tingimused Inglismaal

Merilin Mölder

   Norman Vester

 

20:00   PadiseRahva Teatri lasteetendus „Haldjate kokk“, Shirley Barber`i jutustuse järgi dramatiseerinud Sigrid Evisalu, lavastaja Erika Kaljusaar

Jänes tädi Marta - Ülle Sirila, Jutustaja-Haldjas - Sigrid Evisalu, Hiirepoiss Hillar - Margus Noormägi, Hiiretüdruk Hiie - Tuuliki Kupper, Rott Ruudi-  Joosep Ristal / Janis Baranin, Rott Rene - Pille Joala, Rott Raiko - Maia Heidemann, Oravaemand Olga - Kelli Lilles, Kass Tabita - Katrin Sepp, Proua Metsaemand - Lanne  Varjula, Leevike Leeni - Reet Švelnikas, Leevike Maali - Ave Saar, Haldjad - Anna Maria Ristal, Sandra Salajõe

 

21:00   Koguperefilm „Seltsimees laps“ (Kinobuss)

         Palume kaasa võtta piknikutekid, avatud on heategevuslik kohvik

       Filmi kestus: 100 minutit.

On aasta 1950 Nõukogude Eestis ning stalinlik terroriaparaat töötab täistuuridel. Kuueaastase Leelo  (Helena Maria Reisner) silme all arreteeritakse ta koolidirektorist ema Helmes (Eva Koldits) ja saadetakse Siberi vangilaagrisse. "Ole hea laps, siis tulen varsti tagasi" on ema viimased sõnad, enne kui ta püssimeeste saatel kongautosse pannakse. Leelo hinge sugeneb hirm, et just tema on ema äraviimises süüdi, sest polnud piisavalt hea. Samal ajal piiravad kodu NKVD uurijad, raadiost kostuvad helged propagandalaulud ja söögilaual on küpsised "Õnnelik lapsepõlv". Leelole usaldatakse suurte inimeste hirme ja saladusi metsavendadest, küüditamisest ja „vabast maailmast“. Kahepalgeline ja ülekohtune täiskasvanute maailm tekitab siiras lapsehinges protesti ja segadust ning ta astub sellele omal moel vastu. Ja kuidas siis veel olla nii hea laps, et täituks suurim südamesoov ja ema koju tagasi tuleks?

 

PARK:

13:00* Von Bomb – kriipamiskunsti töötoa teostus, maalingu kandmine Paldiski laululava tagaseinale.

15:00   Vabadussport

KIIKING on kiikumine ja parimal juhul üle võlli. KIKI-2 kiike saab reguleerida vahemikus 3m-4m. See on algajatele just parim kõrgus, kuna sellega on üsna lihtne üle võlli kiikuda. Eelneb esitlus ja instruktaaž.

SLACKLINE on tasakaalu hoidmine liinil. Puudele paigaldatakse eriraskusastmega liine. Eelneb esitlus ja instruktaaž.

15:00* Põnevad ja loomingulised Lääne-Harju valla noorte- ja huvikeskuste tegevustoad

15:00   Toni Judokooli õpilaste ja juhendajate esitlused, sensei Jaanus Olev

15:30   Lemmiklooma tutvustamine ja esitlused (koerad)

15:30 Noored Kotkad ja Kodutütred tutvustavad varustust, mida saab selga proovida ning testida omal nahal. Lisaks on võimalus luua välitelefoniga side ja lasta Airsoft relvast plastikkuulidega täpsusmärgile laskmist (Pakri 5 hoone). Eelneb instruktaaž ja ala on ohulindiga piiratud.

 

UJULAPLATS (Pakri 7) – „Heategevuslik PALD-ÜFT 300

15:30 – 19:00  Kaitseväe üldfüüsilise testi korraldavad Scoutspataljoni ja Kalevi jalaväepataljoni tegevväelased. Test koosneb:

  • Kõhulihased (2 minuti jooksul)
  • Kätekõverdused (2 minuti jooksul)
  • 3200m jooks

Osalemistasu 1,00 € (üks euro) - heategevuseks kogutav toetus läheb Paldiski Ühisgümnaasiumi käsitööklassi inventari ja õppevahendite soetamiseks. 300 punkti omanikud saavad vääriliselt autasustatud!

Pesemisvõimalused Paldiski Spordikeskuses (Pakri 7).

 

KORVPALLIPLATS (Rae 38):

15:00   Noortepäeva programmi ja tegevuste tutvustamine

15:30 – 19:30  LÕBUSAD SPORTLIKUD VÕISTLUSED, pane ise oma oskused proovile ja haara võistlusele kaasa 4-liikmeline meeskond, kus osavõtjate vanus ei ole piiratud – koolide võistkonnad, asutused, perekonnad, sõpruskonnad jne (korraldaja Laulasmaa Spordiklubi).

Köievedu, suusatamine, õuna kasti/vaadi hoidmine, korvpalli vabavisked, lastele medalijooks, erinevad pallimängud, kotijooks, slaalom hokikepiga. Peale võistlusi toimub autasustamine.

 

OHVITSERDE MAJA (Pakri 5):

19:20* Audiovisuaalduo V4R1 - heli ja pildi kombineerimine

V4R1 muusika on ühtaegu minimalistlik ja massiivne, aeglane ning intensiivne. Karged helistruktuurid põimuvad visuaalsete väljadega; elektroonilised südamelöögid teravdavad kuulaja tähelepanu ja aitavad tajuda pidevas liikumises aset leidvaid mikronihkeid ja suureplaanilisemaid muutusi. Muusikaga sümbiootiline pildikeel järgib lähedalt selles toimuvaid arenguid.

20:00 – 22:30  Noortedisco

 

21.07 RAHVUSKULTUURIPÄEV 10:00 - 03:00

Eesmärk on lõimuda uue valla kogukonnad ja läbi mitmekeelese kultuurilise ühiskondliku tegevuse kaudu kujundada ühiskonda, hoida ja edendada Eesti rahvuslikku identiteeti. Lääne-Harju valla taidluskollektiivid, ansamblid, muusikud ja külalisesinejad sisustavad päeva väikestel lavadel. Esitamisele tulevad traditsioonilised isamaalised laulud ja erilised pärlid aastate kaugusest. Õhtuse esinemise täidavad tuntud staarid hittidega.

Paldiski 300 laulu- ja tantsupidu „100 MINUTIT EESTILE“ on pühendatud EV100 sünnipäevale! Süstime vallaelanikesse soovi luua midagi uut ja selle tulemusest rõõmu tundma. Tahame edasi kanda eestlaste kui laulu- ja tantsurahva nime. Sellised hetked ja sündmused on väga olulised kogukonna liitmisel ja Eesti riigi püsimisel ka järgneval 100 aastal.

Kanname uhkusega Lääne-Harju valla nurkade ja kantide rahvarõivaid, ka meie tänased tegemised on ühel päeval pärimuseks…

 

Kultuuriprogrammi päevajuht: Mari TOMP

 

10:00 - 19:00  LAAT (park)

       Laadal on toidutänav, käsitöötänav, tööstus- ja riidekauba ala

12:00  Lugemisnurk ja raamatuvahetus – tuuluta oma raamaturiiuleid ja too lugemisnurka 3 raamatut, millest oled valmis loobuma ja mis kellegi teise jaoks võivad omada suuremat väärtust.

12:00  Vähemusrahvaste tänaval (Rae 38) kantakse erikultuuriruumi rahvarõivaid, toimub käsitöö müük (traditsioonide tutvustamine ja avatud on erirahvuste kohvikud)

13:00* 300 AASTA TAGUSE PERIOODI TAASELUSTAMINE (Sadama 11 mänguväljak) – sõjaleeridega liigub kaasa 18. sajandi argielu sh laagri püstitamine, tolleaegsete mundrite tutvustamine ja riviharjutused ning huvilistele on avatud militaarne töötuba

13:30* Filmi tegemise töötuba, oodatud erivanuses huvilised (Kinobuss)

13:30* Eesti 4H Harjumaa - maaelu väärtustavad noored teevad burgereid ja küpsetavad vahvleid 

13:30*   Kriidi ja süsi joonistamise töötuba täiskasvanutele, juhendaja A. Siil

 

PEALAVA (Pakri 5/7):

14:20   Paldiski 300 linnapäevade programmi tutvustus, laadainfo

15:00   Paldiski 300 linnapäevade avamine – peaminister Jüri Ratas ja vallavanem Jaanus Saat

15:10   Paldiski segakoor, juhendaja Oliver Povel-Puusepp    

15:20   Paldiski Tantsukool     

15:30   Vene segakoor SLAVJANOTŠKA, Sindist, juhendaja Tõiv Tiits 

15:50   Eestimaa Poolakate Seltsi Polonia ansambel LAIKONIK

16:10   Eesti Ukrainlaste Kongressi koor PROVESIN, dirigent Rein Tali

16:30   Naisrühmad LEPALIND ja TANTSUPISIK, seenioriderühm HASPEL, juhendaja Mari Tomp

16:50   Vene rahvakoor RODNÕJE NAPEVÕ, Tallinnast, juhendaja Juri Baskakov

17:10   Igor Marhai, laul „Paldiski“

17:30   Rongkäik ja ajakella käivitamine

18:00   Paldiski 300 laulu- ja tantsupidu „100 MINUTIT EESTILE“

Simman

20:00   Estonian Dream Army Bänd

20:50   JJ Street Tantsukool

21:30   Tanel Padar

22:40   Fresh Apples Crew, Eesti ja Euroopa meistrid breiktantsus

23:00   Russki Razmer (RUS)

00:00   Ilutulestik

00:10 – 03:00  Disco

 

AMANDUS ADAMSONI ATELJEEMUUSEUM (Adamsoni 3):

15:20   Lääne-Harju taidluskollektiivid ning külalisesinejad

16:00   Lahepere Kultuuriselts

 Naisrühm Lahepere Lained, juhendaja Age Leedo

 Naisansambel Laulvad liivad, juhendaja Piret Arikainen

 Segarühm Lahepere Lained, juhendajad Age Leedo ja Raimo Urgard

 Rahvamuusikaansambel Möllav meri, juhendaja Peep Raun

 

PALDISKI 300 LAULU- JA TANTSUPEO „100 MINUTIT EESTILE“ KAVA:

 

I - ÜHISLAUL (koor + orkester + tantsijad):

1.  Mu isamaa, mu õnn ja rõõm, F. Pacius/J. V. Jannsen – dirigeerib Triin Viljus

II - LASTEAEDADE LAULUD

2.    Sünnipäevalaul, K. Kuusk – juhatab Helme Uutma

3.    Rongisõit, E. Niit/G. Ernesaks - juhatab Helme Uutma

4.    Kodulaul, K. Kuusk/I. Kajak - juhatab Helme Uutma

5.    Koduvärvid - juhatab Helme Uutma

III – TANTSUD

6.    Isamaa hiilgava pinnalla   K         A. Raudkats, J. Ennola                                  

7.     Oige ja vasemba          K           U. Toomi, rahvaviis                                                  

8.    Pärliiner               S         V. Rajaste, rahvaviis

IV - LASTEKOORID

9.   Uhti-uhti, Eesti rahvaviis, A. Piirikivi – saade klaveril Veera Nöps, juhatab Marilys-Mirjam Kurg

10.  Samblalõhnaline laul, P. Pajusaar/ L. Tungal - saade klaveril Veera Nöps, juhatab Marilys-Mirjam Kurg

11.  Koolikell, U. Naissoo/I. Lember - saade klaveril Veera Nöps, juhatab Marilys-Mirjam Kurg

12.  Soovide laul, P. Pajusaar/L. Tungal - saade klaveril Veera Nöps, juhatab Marilys-Mirjam Kurg

V - ORKESTER

13.  Popurii lastelauludest, dirigeerib Triin Viljus

14.  Pistoda laul, P.-E. Rummo /U. Naissoo - dirigeerib Triin Viljus

15.  Puhub tuul, Muhu meremeeste laul - dirigeerib Triin Viljus

VI – TANTSUD

16.  Vihmaloits           N        A. Laine, rahvaviis ans. Greip                                   

17.  Nõianeitsi              N       M. Toomel, rahvaviis

18.  Paunvere polka         6.-8.     E. Jakobson, Ü. Vinter

19.  Marupolka           6.-8.     S. ja O. Valgemäe, rahvaviis

VII – KOORID

20.  Ärkamise aeg, Rene Eespere – saade klaveril Jaan Vaidla, juhatab Oliver Povel-Puusepp

21.  Laul Põhjamaast, Enn Vetemaa/Ülo Vinter – juhatab Arvo Pihlamets

22.  Aiboland, Toivo Tomingas/S. Kaasik – juhatab Liina Annus

23.  Oh laula ja hõiska, Karl August Hermann – juhatab Arvo Pihlamets

24.  Tulgu tuuled, Stig Rästa/Maian Kärmas - juhatab Oliver Povel-Puusepp

25.  Kaunimad laulud, Friedrich August Saebelmanni/Peeter Ruubel – juhatab Liina Annus

VIII - TANTSUD:

26.  Meremeeste valss             K     K. Järvela, rahvaviis ans. Virre

27.  Tuljak                     S     A. Raudkats, M. Härma

28.  Kolonntants                 K      rahvaviis

IX – ÜHISLAUL (koor + orkester + segarühmad tantsivad valssi):

29. Lõppjaam, Villu Kangur/ Mart Siimer – saade klaveril Jaan Vaidla, juhatab Oliver Povel-Puusepp

 

K – kõik rühmad, S – segarühmad, N – naisrühmad, 6.-8. klassi rühmad

 

INFO EV100 PEO OSALEJATELE:

EV100 laulu- ja tantsupidu (Pakri 5/7):

11:40   orkestri proov

12:00 - 14:00   proovid lastele, ühisharjutamine lavale minemiseks ja muud koordineerivad proovid

15:00 - 17:00   toitlustamine

 

Paldiski Ühisgümnaasiumi saal on eraldi harjutamiseks avatud alates hommikust

17:00   kogunemine rongkäiguks (Rae 56)

17:30  rongkäik Paldiski Ühisgümnaasiumi eest kulgeb mõõda Rae tänavat, Pakri tänavat kuni pealavani. Rongkäigule võta kaasa sinimustvalged lipukesed, õhupallid, lasteaia/kooli, seltside ja kollektiivide sildid ja nimetused, rahvapeole järgneb simman…

 

 

22.07 AJALOOLINE PALDISKI, 12:00 – 19:00

Ajaloopäev on pühendatud Paldiski linna ajaloole ja tänapäevale. Paldiski on kireva ja põneva ajalooga linn. Peetri mägedes taaselustatakse XVIII sajandi kostümeeritud näidislahing, mis kindlasti pakub kohalikele, ümberkaudsetele ja paljudele külalistele meeldejääva elamuse pikaks ajaks. Ajalooliste paikade tuur hõlmab nii bussireisi kui ka matka, kus tutvustatakse Paldiski ajajälgi ja ajaloolisi paiku.

 

Päevajuht: Peep RAUN

 

PEETRI MÄED:

12:00   Ajaloopäeva programmi ja tegevuste tutvustamine

12:00   Riigiasutuste ja organisatsioonide tutvustamine koos infotelkide ning esitlustega:

Maanteeamet ja OÜ Autosõit eksponeerivad koostöös liiklusohutuse ala, kus on pöörlev auto ja 3 stendi (kaldtee autoistmega, peatoestend ja kehakaalu kokkupõrkemassi arvutuskaal ekraanil) koos viie juhendajaga Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri piirivalvebüroo tõstab inimeste teadlikkust veeohutusest ja kehtiva reisidokumendi kohustusest.

Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri Lääne-Harju piirkonnagrupp, Põhjapääste Paldiski komando, Õhuvägi, Kaitseliit, Naiskodukaitse, Eesti Punase Risti Paldiski Selts, Amandus Adamsoni Ateljeemuuseum

Noored Kotkad ja Kodutütred on väljas infotelgiga. Muula mägede ümber on püstitanud AIRSOFTI märkidega orienteerumisrada, mida peab liikumise pealt tabama. Alas on instruktorid ja noored, raja läbinud saavad meened.

Kalevi jalaväepataljon korraldab relvanäituse ja tutvustab PASI XA180 soomukeid koos sõiduga, sõduri varustuse tutvustamine kuni seljakotini ja selga proovimine

Scoutspataljon õpetab maskeerimist ja abistab relvanäitusel

Pakri rannarootslased - endiseid pakrilased vestlevad Pakri saarte ajaloost ja tulevikust ning tutvustavad Pakri ajaloo Arnold Lindgren kokkuvõtteraamatut „Pakrilaste 600 aastat", mida saab kohapeal soetada ja Pakri tantse esitavad Kaann Lurk Ne tantsijad

12:30 Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri piirivalvebüroo merepääste korraldab vaatemängu merel "PUNASE RAKETI PÄEV"

13:30   NÄIDISLAHING XVIII SAJANDIST ehk 300 aasta taguse perioodi esitlus suitsu ja pauguga! Kuni 50 näidislahingus osalejat tulevad ajaloopäevale Paldiski kesklinnast Muula mägedesse rongkäiguga.

Korraldaja Preobraženski Polk MTÜ

Näidislahingu vaatamisele palume kaasa võtta kuulmekaitsmed ja piknikutekid.

 

           

BUSSIPEATUS (Rae 56 & Tuule tn ristmik)

12:30  PASI XA 180 soomukisõit

14:40  Paldiski ajalooliste paikade tutvustamine

 

 

PAKRI PARUN (Majaka tee 43)

18:00   Siiri Sisaski kontsert „Oma laulud

Kontserdile palume kaasa võtta piknikutekid

           

 

NÄITUSED PALDISKIS:

 

Paldiski 300 pealaval - "Salajase linna lood"

fotograaf Annela Samueli dokfotonäitus

Paldiski linnast ja inimestest

fotod aastast 2017-2018

 

Amandus Adamsoni Ateljeemuuseum (Adamsoni 3)

Püsiekspositsioon tutvustab skulptor Amandus Adamsoni elu ja loomingut

Kõrvalhoones avatud Andrei Kirillovi maalide näitus

 

Paldiski Vene Põhikooli Ajaloo Muuseum (Peetri 26)

Näitus on avatud Paldiski 300 raames 22. juulil kell 15:00 - 17:00

 

Paldiski Linnaraamatukogu (Rae 38)

Lääne-Harju koolide kunstikonkursi näitus „Paldiski 300 taustad

Avatud 01.07 - 31.07.2018

 

Tavern Peetri Toll (Mere 10)

„Ajaloolised külmrelvad kogu maailmast

Avatud: E-P 11:00 - 18:00

 

LISAKS:

Linnapäevade söögi- ja joogialal pakuvad maitseelamusi kohvikud. Muruplatsidele on seatud lõbusad atraktsioonid.

 

Paldiski 300 heategevuskampaania raames on planeeritud müüa 1500 heategevuslikku loteriipiletit, hinnaga 2.- eurot pilet. Kokku loositakse välja ligikaudu 150 kingitust. Kogu heategevusliku loteriituluga toetame Paldiski Ühisgümnaasiumi käsitööklassi inventari ja õppevahendite soetamisel. Loterii auhinnad on väärilised Paldiski 300 linnapäevadele!

 

Avatud infotelk – kaotatud & leitud asjad, heategevusliku loteriipiletite müük

 

Rohkem infot esinejate ja programmi kohta leiad Facebookis: Paldiski 300 linnapäevad

 

NB! Korraldajal on õigus teha programmis ja ajakavas muudatusi.

 

 

Lääne-Harju valla Paldiski 300 meeskond tänab Paldiski 300 koostööpartnereid ja toetajaid, Lääne-Harju valla hallatavaid asutusi, organisatsioone, mittetulundusühinguid ja vabatahtlikke, kes on ühiselt panustanud Noortepäeva tegevustesse ja töötubadesse ning Rahvuskultuuripäeva programmi.

Korraldaja

Lääne-Harju vald