"Palju õnne" Peolipud eriliste sündmuste tähistamiseks!

Oleme vabariigi sajandaks sünnipäevaks valmistanud kollektsiooni tekstiilist mänguasju, mis on valminud käsitööna, taaskasutust väärtustades ning kannavad juubeliaasta märgistust.

Oleme valmistanud meie kodumaa sajandaks sünnipäevaks uued tooteid, mis on tehtud ikka sooja südamega ja käsitööna ning rahvuslikes toonides. Nagu ütleb tuntud laulusalm - Kaunistagem Eesti kojad kolme kodu värviga - siis meil ongi just selleks puhuks valikus sini-must-valgetes toonides peolipud, millele on peale õmmeldud tekst õnnesooviga "Palju õnne". Nende lippudega oma olulisi hetki ehtides on killuke Eestit ikka ja alati koos sinuga!

Soovime Tartu Helika lasteaias igale rühmale kinkida oma sini-must-valgetes toonides "Palju õnne" kirjaga Peolipud, millega saab väärikalt tähistada meie armsa kodumaa sünnipäeva, laste sünnipäevi ning muid tähtsaid päevi. Nii saame muuta iga tähtsa päeva veel erilisemaks! Koos Teie abiga toetaksime Peolipuudega ka teisi Tartu linna lasteaedasid. Teeme koos väikeste eestlaste tähtsad päevad erilisemaks!

Koos Teie abiga kingiksime hea meelega ka teistele Tartu linna või kogu Eesti lasteaedadele "Palju õnne" kirjaga Peolippe.

Algataja

Karloova OÜ

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistame beebidele tekstiilist tegelustekke, mänguasju ning lastetoa sisustuselemente. Kõik meie tegelusasjad valmivad käsitööna, hoolikalt igale õmblusele tähelepanu osutades. Oleme põhjalikult läbi mõelnud toodete ohutuse, mistõttu on meie kangad ökoloogilisest puuvillast ning kõik mänguasjad vastavad Euroopa Liidu nõuetele kandes CE-vastavusmärgist. Soovime luua tegelusasju, mis pakuvad lapsele rohkelt mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades. Lapsed õpivad läbi mängu, seega teeme neile selle mängu avastusrohkeks ja arendavaks! Usume, et kõik lastele mõeldud mänguasjad ei pea olema ühtemoodi kirevad, et tähelepanu köita vaid võib ka harmoonilisema tulemusega ja tegevusele keskendudes eesmärgi saavutada. Sugugi vähetähtis pole eesmärk, et need asjad ka kodusesse interjööri sobituksid. Meie tegelusasjad on sündinud koostöös laste füsioterapeut Maarja Sädega. Nii oleme toeks vanematele ja pakume kindlustunnet, et meie mänguasjad on beebile eakohased ning toetavad tema arenemist.

 
Kaasalööjad
Kasutaja Katre Illak pilt
Katre Illak