Patriootlik müts heade mõtete soojashoidmiseks

Eesti Vabariigi lipuvärvid sinine, must ja valge toon on tutimütsidel esindatud ning muudavad mütsist patriootliku aksessuaari igaks aastaajaks.

Eesti kliimas kuulub müts kindlasti riidekappi kuuluvate esemete sekka, et siis vajadusel jahedatel talveõhtutel lõkke ääres või suvisel ajal rabas jahedama suvetuule eest oma tervist ja soojust hoida. Miks mitte kanda sellistel juhtudel Eesti Vabariigi lipuvärvides mütsi, millega kaasneb lisaks soojuse hoidmisele ka südamesse soe tunne. Sinine, must ja valge on ilusad ja puhtad toonid, mida saab julgesti ja uhkusega kanda erinevates situatsioonides, tähtpäevadel ning riietuse juures. Eest lipu toonides mütsiga kaasneb kindlasti tähelepanu, nii nagu Eesti Vabariigi 100. aastapäevagagi!

Algataja

Marleen Valdmaa

Woolk Eesti on pakkunud eestlastele rahvusvärvides heade mõtete soojendajaid (loe: tutimütse) juba mõnda aega. Müts hoiab patriootlikud mõtted soojas, on silmapaistev, tekitab elevust ja uhkustunnet ning sobib kandmiseks millal iganes on tuju, ka näiteks Jaanilaupäeval! Mütside valik varieerub palmikuga sini-must-valgest mütsist kuni pahempidise koega must-sinine-valge mütsini, et ikka igale maitsele midagi leiduks.