Piip ja Tuut kontserdil - Eesti 100 - Kopenhaagenis

Piip ja Tuut tähistavad Eesti 100. sünnipäeva pargietendustega Kopenhaagenis Kuninga Aias. Kaasa mängib Siim Aimla duo. Etendused on taani peredele.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
ENG

"Piip ja Tuut kontserdil - Eesti 100" tasuta etendused leiavd aset nädalavahetusel enne taasiseseisvumispäeva: 
R 17.08 kl 17.00 
L 18.08 kl 16.00 
P 19.08 kl 16.00
Kuninga Aed Kopenhaagenis on linna keskseim ja armastatuim park vaba aja veetmiseks. Etenduses "Piip ja Tuut kontserdil - Eesti 100" mängivad kaasa ka Siim Aimla (saksofon) ja Anna Regina Kalk (kitarr). Piip ja Tuut esitavad oma etenduse taani ja inglise keeles. Tasakaalu- ja klounitrikkide vahele tutvustatakse Eestit kui tohutut riiki, kus elab üle miljoni inimese.
Piip ja Tuut on koristajad, kes saabuvad Eesti Vabariigi 100.sünnipäevale pühendatud pargikontserdile Kopenhaagenis Kuninga Aias. Piibu ja Tuudu ülesandeks on pärast kontserti kõik ära koristada, kuid erinevate asjaolude sunnil satuvad nad enne kontserdi algust publiku tähelepanu keskmesse ning hetke võimalust ära kasutades näitavad mõned trikid, mida nad oskavad. Publiku soojast vastuvõtust üllatunutena ei saa nad trikkide näitamisega enam pidama enne, kui on möödunud pea tunnike ja muusikud seisavad juba ootavalmis lava kõrval. Nüüd peavad Piip ja Tuut lõpetama. Viimaks ometi pääsevad muusikud lavale ja algab lubatud kontsert. 
Pärast etendust pakuvad saatkonna esindajad kergeid suupisteid ja jooke. Taustaks musitseeribki Siim Aimla duo.
Sündmust aitavad organiseerida Eesti Saatkond Kopenhaagenis ja Batida Teater Taanist.

Korraldaja

Piip ja Tuut Teater