Pilt "Eesti Vabariik 100"

Minu kingitus on seotud Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamisega sel moel, et aitan selle kaudu jäädvustada meie tulevastele põlvkondadele Eesti riigi sajaaastast ajalugu sõnas ja pildis.

Valmis!
Valmis!

Pildil on Eesti riigi ajalugu nii pildis kui sõnas. Pildil on olulisemad Eesti riigi loojad, riigijuhid ja Vabadussõja juhid, Eesti Vabariigi õigusliku järjepidevuse hoidjad okupasiooniaastatel 1940-1991 , Eesti Vabariigi presidendid, Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamisel olulisema panuse andnud 12 inimest, Eesti kaardid aastatest 1920 ja 2017, maakondade vapid, Eestimaa Päästmise Komitee, Manifest Eestimaa rahvastele ning väga lühidalt Eesti ajalugu 1918 kuni 2018. Pildi (lehe) mõõdud on 500x700 mm. Pildile "EV100" on tellitud raam, mida võib küsida Fotomeister Pluss OÜ,Rävala 8.
Seda pilti soovin lisada Eesti sünnipäeva kavasse selleks, et anda teada kõigile eestimaalastele sellise pildi olemasolust ja anda soovikorral võimalus kinkida endale , lastele või lastelastele pilt, mis aitab meenutada Eesti maa ja rahva sajaaastast ajalugu ja meie auväärseid inimesi, kes on pildil ja ka neid, kes sellele pildile ei mahtunud.
Ilusat ja meeldejäävat Eesti Vabariigi 100. aastapäeva ja aastat ! Soovib pildi autor.

Kingituse vormistamiseks veebipoodi.

Algataja

Arvo Kruusma

Märksõnad