Pop-up merekool "Meresõber" Viljandis

Suvel mööda Eestit tuuritav pop-up merekool "Meresõber" peatub 13.-19. august Viljandis, kus kõik huvilised saavad õppida erinevaid veega seotud spordialasid ja veeohutust. 

Kogupereüritus
EST

Pop-up merekool ''Meresõber'' lähtub unistusest, et Eesti 100. sünnipäeva puhul saaks merega suuremaks sõbraks tuhandeid Eesti lapsi ja noori. 13. - 19. augustini on liikuv merekool seadnud end ankrusse Viljandis.

Liikuv merekool annab sadadele huvilistele vahetu kogemuse merel käimisest ja võimaluse tutvuda merega seotud vaba aja veetmise viisidega.Meresõbra merekoolis saab proovida nelja veega seotud spordiala: purjetamine, lohesurf, kajaki ning SUP-lauaga sõitmine. 

Meresõber pakub turvalise võimaluse esimest korda veele minekuks, kiirkursusele pääseb ilma eelneva registreerimiseta elava järjekorra alusel. Osalustasu on 10 eurot. Kursused toimuvad argipäeviti 16.00-19.00 ja nädalavahetuseti 10.00-19.00. Kõiki meresõpru juhendavad oma ala asjatundjad ning suurt rõhku pannakse veega seotud spordialade turvalisusele. 

Juubeliaasta suvel liigub mobiilne merekool koos juhendajatega kaheksasse Eesti paika nii rannikul kui ka sisemaal. Kolme aastaga on merekoolis käinud 1700 huvilist.

Pop-up merekooli “Meresõber” koordineerib Eesti Jahtklubide Liit.

Korraldaja

Eesti Jahtklubide Liit