PRESSITEADE: Juubeliaasta toob maapiirkondade noored Simple Sessionile 31.01.2018

Juubeliaasta toob maapiirkondade noored Simple Sessionile

Ligi 400 noorele üle Eesti kingitakse juubeliaastal pääse Simple Sessionile. Eesti suurim spordisündmus toimub 3.-4. veebruarini Tallinnas Saku Suurhallis ning on sellel aastal pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale.

"Simple Sessionil on alati olnud eesmärk maailmatasemel spordielamusega innustada noori ka ise spordiga tegelema. Nüüd, kus rula- ja BMX on ametlikult ka olümpiaalad, on sellel missioonil veelgi suurem roll. Oleme igal aastal jõudumööda võimaldanud noortel Simple Sessioni võistlustel kaasa elamas käia, korraga 400 noore rõõmustamine teeb südame alt aga eriti soojaks," sõnas Simple Sessioni üks peakorraldaja Risto Kalmre. 

Noored saabuvad Simple Sessionile kaasa elama pühapäeval, kui toimuvad võistluste finaalid. Tulijaid on üle Eestimaa, üks suurimaid noorteseltskondi saabub ekstreemspordifestivalile Saaremaalt. 

Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud Simple Sessioni võistlused toimuvad 3.-4. veebruarini Tallinnas Saku Suurhallis. Kokku on Simple Sessionile saabumas 182 võistlejat 29 riigist, ka vaatajaid on oodata 20 paigast üle maailma. Võistlejate nimekiri on tänavu läbi aegade tugevaim, Tallinnasse saabuvatel sportlastel on kokku 58 X-Mängude medalit, sealhulgas 29 kulda. 

Simple Sessioni ekstreemspordivõistlusi saadavad mitmed eriüritused. Neljapäeval, 1. veebruaril kell 21 toimub Harju mäe uisuplatsil hokimatš rulatajate ja trikiratturite vahel. Reedel, 2. veebruaril näidatakse Apollo Kino Solarises uut rulafilmi „The Flat Earth“. 

Lisainfo:

Liina Ristoja
Simple Sessioni kommunikatsioonijuht
E-post: liina@session.ee

Stina Pley
EV100 kommunikatsiooninõunik
E-post: stina@ev100.ee