Prisma heategevuslik tootesari Vallila Tallinna graafikaga

Soome kodutekstiilitootja Vallila lõi spetsiaalselt EV100 jaoks Tallinna vanalinna piltidega graafilise lahenduse, millega on nüüd kaunistatud ka Prismades saadaolevad kodumaised tooted.

Vallila graafikaga toodete eriseeria loodi Eesti Vabariigi juubeliks ja selle graafikaga tooted on müügil ainult Prisma kauplustes. Prisma annetab nende toodete müügist 5% Kiusamisvaba Kool SA programmile. Koolinoorte kvaliteetne õpikeskkond ja salliv suhtumine üksteisesse on Prisma Peremarketile oluline teema. Kuna programmiga liitumine on koolidele tasuline, siis soovib Prisma osa liitumiseks vajalikust eelarvest kompenseerida. Igaüks, kes ostab Prismast Vallila graafikaga tooteid saab anda oma panuse Kiusamisvaba Kooli programmi toetuseks. Programmiga saab lähemalt tutvuda http://www.kivaprogram.net/estonia/sa_kiusamisvaba_kool

Tooted on müügis 2018 aastal.

Kõik, kes ostavad Prismast Vallila Tallinna vanalinna graafikaga tooteid, saavad suurendada summat, millega Kiusamisvaba Kool SA toetame!

Algataja

Prisma Peremarket AS

Prisma Peremarket on Soome päritolu kauplustekett, kellel on Eestis avatud 8 suurt hüpermarketit Tallinnas, Tartus ja Narvas.

Märksõnad