Puhkeala Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse õpilastele

Iga aktiivne Eestlane on oluline! Keskus aitab õppida ja töötada vähenenud töövõimega inimestel. Puhkeala aitab parandada koosolemise võimalusi ka väljaspool siseruume.

Soovime toetada Astangu Kutserehabilitatsiooni keskust, et õpilased saaksid endale paremad puhkamisvõimalused keskuse territooriumil. Antud kingitus on tulevikku vaatav, et muuta iga keskusest abi saava õpilase sealolemine mugavamaks. Signe Seebid toetab Astangu keskuse ideed rajada puhkeala õppijatele, koos laua, pingi ja grillimisvõimalusega Astangu hoovi, kuhu pääseks ligi ka ratastooliga.

Signe Seebid toetab seda kingitust EV100 eriseeria seepide müügiga. Seepide viltimisel saavad tööd Astangu keskuse õpilased. Iga EV100 eriseeria seebi müügist läheb 50 senti kingituse fondi.

EV100 eriseeria seepe saab osta Signe Seebid veebilehelt: https://www.signeseebid.ee/eesti-vildiseep-ev100/

Olenevalt kogutavate vahendite võimalustest võib ajagraafik muutuda: 2018 sügis pinnase ettevalmistamine puhkealaks 2019 sügis laua ja pinkide paigutamine 2020 grilli paigutamine Ajagraafik on antud astangu töötajate poolt.

Välilaud, välipingid (võib koos katusealusega, aga ei pea), materjali pinnasekatteks (nt tänavakivid), gaasigrill - ostetakse astangu keskuse poolt toetuse raha eest

Algataja

Signe Seebid OÜ

Signe Seebid OÜ on Eesti kapitalil põhinev looduskosmeetika tootja. Ettevõte kasutab kosmeetika tootmiseks kvaliteetseid tooraineid ja võimalusel kodumaised taimi. Lõhna annavad looduslikud eeterlikud õlid ja taimed. Värv tuleb kas naturaalsetest taimedest, oksiididest, mudast, savist, kakaost või muust looduses leiduvast. Tootevalikusse kuuluvad; seebid, vannipiimad, vannisoolad, vannikreemid, kehakoorijad, kehavõid, kehaniisutajad, eeterlikud õlid ja kehaõlid. Ettevõtte hoolib keskkonnast ja keskkonnamõju vähendamiseks pakendatakse valmistatav looduskosmeetika võimaluse korral taaskasutatavast materjalist pakendisse. Pakendamisel kasutatakse klaasi ja taaskasutatavat pappi/paberit. Ettevõte on liitunud pakendi taaskasutusorganisatsiooniga.

 
Kaasalööjad
Kasutaja Eesti Ehe OÜ pilt
Eesti Ehe OÜ