Raamat „Eesti spordi lugu“

Eesti spordi- ja olümpiamuuseum kingib Eestile 100. sünnipäevaks raamatu „Eesti spordi lugu“, mis annab tervikliku ülevaate meie spordiloost 19. sajandist kuni tänapäevani.

Valmis!
Valmis!

Raamatusse „Eesti spordi lugu“ on saanud Eesti spordiajaloo kõige olulisemad etapid juba 19. sajandist alates. Lisaks leiab sealt meie spordikangelaste suurimad võidud ja kibedaimad kaotused; rikkaliku ja osaliselt seni avalikustamata fotomaterjali ning uusi põnevaid fakte spordi oluliste küsimuste kohta. Raamatu autorid on suurte kogemustega Eesti spordi- ja olümpiamuuseumi ajaloolased Kalle Voolaid ja Kaarel Antons. 

Raamatut saab soodushinnaga ette tellida lehel spordiraamat.spordimuuseum.ee

Raamatu esitlused toimuvad Tallinnas 6. detsembril kell 17.30 Kristiine keskuse O’Learyse meelelahutuskeskuses ja Tartus 7. detsembril kell 16 Eesti spordi- ja olümpiamuuseumis aadressil Rüütli 15.

Raamatu ilmumist toetasid EV100, kultuurkapital ja kultuuriministeerium.

Algataja

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum

Tartus asuva Baltimaade suurima Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii peredele, gruppidele kui ka üksikkülastajatele.