Räätsamatk rabas - kadunud Koitjärve küla lood

Eesti Matkaliidu liikmesorganisatsiooni juubelimatk

Kogupereüritus
EST

Ootame huvilisi rabamatkale pühapäeval, 17.juunil.

Koguneme Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kl 10.45. Matka alguspunkti liigutakse oma autodega. Matka kestvus kuni 2 tundi.

Läheme  mõnusale kuni 2 tunnisele  rabamatkale Koitjärve rabasse koos retkejuhiga, kes pajatab lugusid ja legende Koitjärve küla minevikust, olevikust ja tulevikust. Koitjärve küla peidab endas lugusid mitmete aastasadade ulatuses – Kalevipoeg, Koitjärve külaelu, Tammsaare 9 aastat elu Koitjärve külas, eesti metsavennad, Nõukogude Liidu armee polügoon……

Lisaks lugudele ja legendidele õpime tundma rabamaastikku ja -taimestikku, imetleme laukaümbruseid ja lauka saarekesi; proovime kiikumist õõtsikutel.

Matka hind 20 €/täiskasvanu, 10 €/laps.

Hind sisaldab retkejuhiga matka ning räätsade renti. Matka eest saab tasuda koha peal sularahas või kaardiga.

Soovitused enne matka!

Söö korralikult hommikusööki. Riietu kihiti, et vajadusel saad riideid vähemaks võtta.

Küsimuste korral võta meiega ühendust: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Palume eelnevalt registreeruda meie kodulehe kaudu, et teaksime Teiega arvestada - http://www.korvemaa.ee/tavavorm/raatsamatk-rabas-kadunud-koitjarve-kula-...

Korraldaja

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Mõnus keskus looduse rüpes – Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus – asub Anija vallas, Harjumaal, 5 kilomeetri kaugusel kunagisest kuurortlinnast Aegviidust. Keskuse territooriumilt saab alguse Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Külastajad tulevad siia erinevatele matkadele, sportima, suve-, talve- ja sünnipäevasid tähistama; erinevaid koolitusi või seminare läbi viima või lihtsalt meeldivat olemist nautima. Ja seda nii sõprusseltskondade, kolleegide kui ka peredega.

Märksõnad: